Cosmos náplasti Pevná strips—60x 20mm / 50x 5ks

Cosmos náplasti Pevná strips—60x 20mm / 50x 5ks

Pevné hypoalergenní náplasti k ochraně malých ran, vyrobené z pevného, otěruvzdorného materiálu. Více prodyšná díky perforaci nosiče.

Cena vč. DPH
8 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4049500266543 | Zbozi: 18126654

Popis produktu

Pevné hypoalergenní náplasti k ochraně malých ran, vyrobené z pevného, otěruvzdorného materiálu. Více prodyšná díky perforaci nosiče.

Užití

Cosmos hypoalergenní prodyšná náplast z pevné a odolné tkaniny je určena pro hygienické a bezpečné ošetřování drobných poranění. Cosmos náplasti mají vynikající výsledky v dermatologických testech.

Dávkování

Dle potřeby.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Poznámka

Společnost HARTMANN-RICO, a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice.
Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku
Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v SRN.
Společnost HARTMANN-RICO je prostřednictvím své dceřiné společnosti aktivní i na trhu ve Slovenské republice.
HARTMANN-RICO je i význačným exportérem, který v roce 2002 vyvezl zboží za více než 2 miliardy Kč, především na nejnáročnější evropské trhy.
Ze široké škály nabízeného sortimentu lze z medikálních výrobků jmenovat např. kompresy, gázu, vatu, tampóny, obvazy a obinadla, náplasti, výrobky pro operační sály, k ošetřování kůže, hygienu při inkontinenci.
Z oblasti spotřebního zboží jsou známé především výrobky dámské hygieny pod značkou RIA, vata a vatové výrobky pod značkou BEL a dětské hygieny FIXIES.
HARTMANN-RICO je součástí silné mezinárodní skupiny HARTMANN Group, jednoho z celosvětových lídrů v oboru zdravotnických prostředků a hygienických výrobků.
Společnost HARTMANN Group má v současnosti pobočky v 36 zemích celého světa a zaměstnává necelých deset tisíc lidí.
Toto spojení dává společnosti HARTMANN-RICO přístup k silné výzkumné a vývojové základně, know-how, celosvětovým trhům a v neposlední řadě také znamená stabilní finanční zázemí.
Údaje o firmě www.hartmann-rico.cz

Příbalový léták