Tonometr digitální Veroval DuoControl Large

Zdravotnický prostředek

Kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob, vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Umožňuje bez předcházejícího nastavení rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.

Cena vč. DPH
2 199 Kč
2 599 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3661551 | Zbozi: 18132058

Popis produktu

Kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob, vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Umožňuje bez předcházejícího nastavení rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.

Užití

Tlakoměr Veroval? Duo Control je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob a je vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Tento přístroj umožňuje bez předcházejícího nastavení, díky pohodlnému automatickému napumpování, snadné, rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Díky unikátní kombinaci dvou metod měření vždy vyhodnotí správnost tlaku pacienta a je zejména vhodný pro pacienty s poruchami srdečního rytmu.
Velký displej umožňuje snadné odečítání naměřených hodnot. Rozpoznává a zobrazuje srdeční arytmie. | v případě indikace srdeční arytmie je výsledek správný. Pohodlná manžeta s ergonomickým nasazováním s technologií Secure fit pro pohodlné nafukování.
Možnost použití manžety M(obvod paže 22-32 cm) nebo L (obvod paže 32-42 cm) ještě více zpřesňuje měření. Navíc lze dokoupit i dětskou manžetu velikosti S(obvod paže 17-22cm).Indikátor správného utažení manžety. Kontrola nasazení manžety. Kapacita pro ukládání hodnot až 100 měření pro každého uživatele (možno ukládat 2 uživatele).
Kapacita baterie až 1000 měření. K lepšímu posouzení výsledků se na levé straně zápěstního tlakoměru Veroval© nachází barevný systém semaforů jako přímý indikátor výsledku, na jehož základě lze snáze kategorizovat naměřenou hodnotu, dle doporučení
WHO (Světové zdravotnické organizace). Součástí balení je USB kabel pro jednoduchý přenos dat do počítače prostřednictvím aplikace Medi.Connect. Prodloužená záruka 5 let.

Fakta

Pro zjištění krevního tlaku musí být naměřeny dvě hodnoty: - Systolický (horní) krevní tlak: Tato hodnota vzniká v momentě srdečního stahu, kdy je krev vtlačena do cév. - Diastolický (dolní) krevní tlak: Tato hodnota vzniká, je-li srdeční sval roztažený a opět se plní krví.
Naměřené hodnoty krevního tlaku se uvádějí v milimetrech rtuti (mmHg). Záruka na výrobek je 5 let od data zakoupení. Přesnost měření byla ověřena podle norem EN 1060-4. Přístroj je validován Evropskou společností pro hypertenzi (ESH) podle protokolu
ESH-IP2.

Poznámka

Vysoký krevní tlak (arteriální hypertenze) nastává tehdy, pokud systolický arteriální tlak opakovaně dosahuje hodnot na 140/90 mm Hg. Při dlouhodobém vysokém tlaku jsou ohroženy cévy, srdce a další orgány a tento stav je třeba léčit. Nízký krevní tlak (arteriální hypotenze) nastává tehdy, pokud jsou hodnoty systolického tlaku krve dlouhodobě pod 100/65 mm Hg. Nízký krevní tlak má za následek snížení prokrvení tkání a orgánů lidského těla. Průvodním jevem nízkého tlaku jsou závratě, potivost, pocit hladu.

Složení

Obsah balení: přístroj k měření krevního tlaku, univerzální manžeta, baterie, USB kabel, textilní obal na uložení přístroje, návod k použití se záručním listem.
Údaje o firmě
Wwww.hartmann-rico.cz / www.veroval.cz

Příbalový léták