Curaprox CS 1560 Soft—3 ks

Nejtvrdší z měkkých kartáčků řady CURAPROX pro ty, kteří jsou zvyklí na tvrdší kartáčky. S 1560 jemnými, rovně zastřiženými CUREN vlákny – s více než trojnásobkem vláken běžného zub. kartáčku – čistí efektivně a začne Vás svádět k jemnosti. 3ks -blister.

Cena vč. DPH
279 Kč
299 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2746221 | Zbozi: 18103309

Popis produktu

Nejtvrdší z měkkých kartáčků řady CURAPROX pro ty, kteří jsou zvyklí na tvrdší kartáčky. S 1560 jemnými, rovně zastřiženými CUREN vlákny — s více než trojnásobkem vláken běžného zub. kartáčku — čistí efektivně a začne Vás svádět k jemnosti. 3ks -blister.

Užití

Kartáček přiložte z poloviny na zub a z poloviny na dáseň pod úhlem přibližně 45“ (správný úhel čištění usnadňuje osmihranná rukojeť kartáčku). Čistěte jemnými krouživými pohyby a kartáček postupně veďte podél řady zubů tak, abyste žádný nevynechali. Při čištění je důležitý přiměřený tlak, pokud se kartáček začne brzy třepit, je to signál, že tlačíte příliš. Nezapomínejte, že je třeba vyčistit všechny strany zubů — vnější, vnitřní i kousací plošky. Postupně vyzkoušejte CS 3960 super soft s vyšším počtem jemnějších vláken, který Vás připraví na mimořádně jemný a vysoce účinný CS 5460 ultra soft.

Dávkování

Doporučujeme čistit zuby nejlépe dvakrát denně, alespoň jednou skutečně důkladně.
Vyčistíte-li si zuby dokonale před spaním, užijete si příjemného pocitu čistých úst nejdéle. Není přesně stanovená doporučená doba čištění, zuby je třeba čistit, dokud nejsou čisté. Nelze přesně stanovit dobu čištění v minutách. Dobrá je kontrola hladkosti zubů jazykem.

Fakta

Jak dlouho si mám čistit zuby? Dokud nejsou čisté. Nelze přesně stanovit dobu čištění v minutách. Dobrá je kontrola hladkosti zubů jazykem. Jak často a v kterou denní dobu?
Nejlépe dvakrát denně, alespoň jednou skutečně důkladně. Vyčistíte-li si zuby dokonale právě před spaním, užijete si příjemného pocitu čistých úst nejdéle. Je zubní kartáček pro čištění dostatečný? Není. Na určitá místa, která je velmi důležité vyčistit, nedosáhne.
Pro čištění mezizubních prostor je nutný mezizubní kartáček, někdy i zubní nit. proč je nutné zuby čistit? zubní povlak se v ústech tvoří nepřetržitě. Nebezpečným se stává, když je starší (ve větší vrstvě). Pravidelným rozrušováním zubního povlaku kartáčkem (mechanickým čištěním) tomuto nebezpečí zabráníte.
Údaje o firmě
Curaden Czech, s.r.o. je zástupcem značek CURAPROX a CURASEPT pro český trh, na kterém zajišťuje prodej produktů a podporu značky. Základní filosofií společnosti je fakt, že čisté zuby se nekazí.

Příbalový léták