Elmex Sensitive zubní pasta—75 ml

Elmex SENSITIVE PLUS zubní pasta pro péči o citlivé zuby, chrání odhalené zubní krčky a zuby před kazivostí a přecitlivělostí. S obsahem vysoce účinného aminofluoridu.

Cena vč. DPH
89 Kč
129 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4007965507137 | Zbozi: 18100676

Popis produktu

Elmex SENSITIVE PLUS zubní pasta pro péči o citlivé zuby, chrání odhalené zubní krčky a zuby před kazivostí a přecitlivělostí. S obsahem vysoce účinného aminofluoridu.

Užití

Elmex SENSITIVE PLUS zubní pasta byla vyvinuta pro zvláštní péčei o obnažené zubní krčky a k jejich ochraně. Zuby čistí jemně a proto nepoškozuje křehké zubní krčky.
Obsahuje vysoce účinný aminfluorid, který vytváří se speciálními čistícími částicemi ochrannou vrstvu bránící vlivu vnějších podnětů. Při pravidelném používání má trojí ochranný účinek: vysoce účinný aminfluorid vytváří ochrannou vrstvu proti vzniku zubního kazu, speciální aktivní složky pravidelným denním používáním chrání citlivé zuby, jemně ošetřuje obnažené zubní krčky. Účinná ochrana před zubním kazem se může výrazně zvýši při kombinovaným používáním s ústní vodou Elmex Sensitive Plus.
Před a po aplikaci nejíst a nepít (mléko, minerálky s obsahem Mg a Ca).

Dávkování

3x denně po jídle.

Prevence

Obnažené zubní krčky, citlivé zuby.

Kontraindikace

Přecitlivělost na některou složku přípravku.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Doporučení k péči o obnažené zubní krčky a citlivé zuby: 1. Třikrát denně si po jídle jemně čistěte zuby zubní pastou elmex Sensitive Plus. 2. Velmi důležitá je správná technika čištění. Musíte mít kartáček s jemnými vlákny a čištění zubů musí probíhat směrem od dásní, nikoli horizontálně. 3. Po vyčištění zubů si ústa jednou denně vypláchněte ústní vodou elmex Sensitive
Plus, máte li velmi citlivé zuby, dvakrát denně. 4. Zubního lékaře navštěvujte každých 6 měsíců, aby se problémy mohly zavčas podchytit.
Oba výrobky, jak zubní pasta a ústní voda řady elmex Sensitive Plus představují komplexní každodenní péči o zuby a zajišťují jejich optimální ochranu. Ustní voda neobsahuje alkohol a žádná barviva.

Poznámka

Zubní pasty obsahují originální, švýcarskými odborníky vyvinutou a patentově chráněnou látku olaflur. Tato látka patřící mezi aminfluoridy se v důsledku svých fyzikálně chemických vlastností chová jako tenzid. Dokonale přilne k zubní sklovině a uvolní fluoridové ionty nutné k remineralizaci zubní skloviny. Tak se fluoridové ionty dostanou i k jinak obtížně přístupným místům např. v mezizubních prostorách. Aminfluoridy mají také antimikrobiální vlastnosti, zejména vůči Streptococcus mutans, častému původci zubního kazu.
Vynikající účinnost aminfluoridů byla klinicky testována na mnoha pracovištích po celém světě. Obsahuje speciální abrazivní složku (polyetylén + silikáty) zajišťující velmi jemné odstranění zubního plaku. Hodnota obraze 30 RDA (relative dentine abrasion) patří mezi

Příbalový léták