O nás

Společnost Rp. GALENICA je v současné době provozovatelem čtyř lékárenských provozoven a e-shopu.

Hlavní myšlenkou a cílem naší společnosti je zachování tradičních hodnot, poctivosti, kvality výrobků, péče i služeb v lékárenství v plném rozsahu. Tyto hodnoty jsou z našeho pohledu lépe dosažitelné díky úzkému propojení lékařů a lékárníků. Individuální přístup, konzultační služby v oblasti léčiv a zdravého životního stylu, široký sortiment léků, potravinových doplňků a zdravotnického materiálu – to jsou bezkonkurenční výhody, které maximalizují kvalitu péče o zákazníky.

Konkurovat velkým řetězcům lékáren, kde je lékárenská péče neosobní, je pro poctivé lékárníky velmi těžké. V současném lékárenském systému se vytrácí individuální přístup k pacientovi, naše lékárny však usilují o opak. Například stále pro Vás zhotovujeme individuálně připravené přípravky přímo v laboratoři lékárny. Věříme, že náš přístup, odbornost a kvalita budou pro naše zákazníky hlavním důvodem, proč se k nám budou s důvěrou opakovaně vracet.

Poradenství a individuální konzultace

Jsme „lékárna s lékaři“, takže se o Vás postarají nejen kvalifikovaní lékárníci, ale individuální konzultace jsou možné i s lékaři v rámci našich poliklinik.

Naši lékárníci Vám pomohou orientovat se v oblasti volně prodejných léčiv, potravinových doplňků a zdravotnického materiálu. A jsou to právě oni, kdo Vás upozorní na případnou lékovou interakci.

Pokud dáváte přednost alternativní léčbě, pak v Lékárně Na Poliklinice v Žamberku můžete také využít odborné poradenství v oblasti homeopatie. Paní magistra zaměřená na homeopatii Vám ráda poradí a individuálně doporučí přípravky AKH Homeopatie, které u nás nakoupíte nejlevněji.

Nevíte si rady s výběrem ortézy, holí, berlí, nástavce na WC či chodítka? Přijďte do naší Lékárny Galen v Ústí nad Orlicí, která se specializuje právě na poradenství a prodej zdravotních pomůcek.

Zdravotnické prostředky

Prodej široké palety zdravotních pomůcek v rámci Lékárny Galen v Ústí nad Orlicí je díky vysoce odbornému personálu už řadu let vnímán veřejností jako spolehlivý a erudovaný.

Online a e-shop

Nemáte čas zajít do naší lékárny?

Využijte výhod spojených s nákupem v naší internetové lékárně. Vše z pohodlí domova s možností osobního odběru v našich lékárenských provozovnách.

Navíc můžeme nabídnou jednu z nejširších a nejlevnější nabídek AKH homeopatik v ČR, která je podpořena velkými zkušenostmi našich lékárnic s úspěšně absolvovanými certifikovanými kurzy v této oblasti. Pravidelně také nabízíme akce a slevy nejen na sortiment homeopatik, ale také na celou škálu sezónních přípravků.

Více se dozvíte www.kapkazdravi.cz

Akce a slevy

Pravidelně připravujeme akční nabídku se slevami na vybraný, sezónní nebo dlouhodobě zlevněný sortiment. V lékárnách je možné zakoupit dárkové poukazy různých hodnot.

Pro školy a firmy nabízíme možnost poukázek na odběr zboží a množstevní slevy.

U nás můžete také využít zaměstnanecké benefity v podobě poukázek a karet:

  • Sodexo,
  • Edenred, Ticket Benefit Card
  • Gallery beta
  • Benefit-plus

Věrnostní program

S naší zákaznickou kartou získáváte řadu výhod:

  • odhalíme nežádoucí kombinace léků - pro Vaši účinnou a bezpečnou léčbu
  • díky zákaznické kartě máte přehled o svých minulých návštěvách a odběrech léků
  • nakoupíte vybrané produkty za výhodnější ceny
  • získáte slevy na vybrané doplatky
  • můžete požádat o další lékárenské služby jako měření krevního tlaku, měření propadu nožní klenby atd.

Více informací o věrnostní kartě získáte v kterékoliv z našich lékáren.