Bronchipret Tymián a břečťan—100 ml

Humánní léčivý přípravek

Bronchipret tymián a břečťan sirup je rostlinný léčivý přípravek na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest u dospělých a dětí od 1 roku. Je určen k léčbě akutní nekomplikované bronchitidy (zánětu průdušek) a k léčbě kašle při nachlazení. Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
189 Kč
219 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2398361 | Zbozi: 18124249

Popis produktu

Bronchipret tymián a břečťan sirup je rostlinný léčivý přípravek na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest u dospělých a dětí od 1 roku. Je určen k léčbě akutní nekomplikované bronchitidy (zánětu průdušek) a k léčbě kašle při nachlazení. Čtěte podrobně příbalový leták.

Účinné látky

Thymi extractum fluidum
Hederae helicis folii extractum fluidum

Užití

Bronchipret tymián a břečťan sirup je rostlinný léčivý přípravek na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest u dospělých a dětí od 1 roku.
Je určen k léčbě akutní nekomplikované bronchitidy (zánětu průdušek) spojené se zvýšenou tvorbou hlenu a k léčbě kašle při nachlazení. Charakteristickými příznaky akutního zánětu průdušek či kašle provázejícího nachlazení jsou vlhký kašel, potíže při vykašlávání hlenu a bolest na hrudi při kašli.

Dávkování

Jednotlivá dávka se užívá 3 krát denně pomocí přiložené odměrky v množství odpovídajícím věku. Detailní tabulka je uvedena v příbalové informaci u přípravku.

Složení

Léčivými látkami ve 100 g (odpovídá 89,2 ml) sirupu jsou: - Thymi extractum fluidum (1: 2 — 2.5) (tekutý tymiánový extrakt) (extrahováno směsí roztoku amoniaku 10% [m/m] : glycerolu 85% [m/m] : ethanolu 90% [V/V] : vody (1:20:70:109)) 15,0 g; - Hederae helicis folii extractum fluidum (1:1) (tekutý extrakt z břečťanového listu) (extrahováno ethanolem 70% [V/V]) 1,5 g.
Pomocnými látkami jsou hydroxypropylbetadex, monohydrát kyseliny citrónové, čištěná voda, kalium-sorbát, roztok maltitolu, ethanol (součást rostlinných extraktů), roztok amoniaku 10% a glycerol 85% (součást Thymi extractum fluidum).

Příbalový léták