Vincentka Sirup s jitrocelem a mateřídouškou—200 ml

VINCENTKA sirup s jitrocelem a mateřídouškou je přípravek s obsahem rostlinných extraktů z jitrocele a mateřídoušky v kombinaci s přírodní léčivou minerální vodou Vincentka.

Cena vč. DPH
77 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594027250118 | Zbozi: 18102143

Popis produktu

VINCENTKA sirup s jitrocelem a mateřídouškou je přípravek s obsahem rostlinných extraktů z jitrocele a mateřídoušky v kombinaci s přírodní léčivou minerální vodou
Vincentka.

Účinné látky

Vincentka
Jitrocelový extrakt
Mateřídouškový extrakt

Užití

VINCENTKA sirup je přípravek s obsahem rostlinných extraktů z jitrocele a mateřídoušky v kombinaci s přírodní léčivou minerální vodou VINCENTKA.
VINCENTKA sirup obsahuje 3 složky, které své účinky v sirupu spojují:
VINCENTKA přírodní léčivá minerální voda příznivě ovlivňuje vnitřní prostředí člověka.
Pití samotné Vincentky je vhodné při nachlazení a zahlenění.
Jitrocelový extrakt s obsahem slizu, aukubinu, tříslovin a kyseliny křemičité je vhodný při kašli (podporuje odkašlávání) a zahlenění dýchacího ústrojí. Mateřídouškový extrakt s obsahem silic, tymolu, hořčin, tříslovin a flavonů působí příznivě na dýchací cesty, zmírňuje kašel a má antioxidační vlastnosti.

Dávkování

Dospělí: 3 krát denně 1 polévkovou lžíci (7 ml)
Děti: 3 krát denně 1 čajovou lžičku (3 ml)
Sirup je vhodné zapít čajem.

Příznaky

Zahlenění organismu. Kašel.

Poznámka

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Výrobek není určen pro děti do 3 let.
Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25"C. Po otevření uchovávejte dobře uzavřené v chladu a temnu a spotřebujte do 3 týdnů.
Údaje o firmě
Akciová společnost LÉČIVÉ VODY a.s. se sídlem v Luhačovicích byla založena v závěru roku 1997 za účelem koupě a obnovení provozu plnírny Vincentky v
Luhačovicích, který byl v r. 1996 v důsledku nepříliš úspěšné první vlny privatizace ukončen. Od 1.4.2008 se společnost LÉČIVÉ VODY a.s. přejmenovala na VINCENTKA a.s.
Po téměř 2 letém přerušení provozu plnírny se podařilo v lednu 1998 plnění léčivé minerální vody Vincentka obnovit a navázat tak na více než stoletou historii, která započala výstavbou první plnírny přímo u pramene Vincentky v r. 1851.
Společnost trvale investuje do modernizace provozu i rozšíření kapacit zejména pro výrobu nových doplňkových výrobků řady Vincentka, které využívají vzácného chemického složení, mineralizace i léčivých účinků Vincentky. Narůstající poptávka po všech výrobcích společnosti VINCENTKA a.s. potvrzuje vracející se důvěru zákazníků z tuzemska i ze zahraničí k přírodním produktům.
Wwww.vincentka.cz

Příbalový léták