HerbalMed pastilky Dr. Weiss—Echinacea + rakytník + vitamin C, 30 pastilek

HERBALMED® pastilky Dr. Weiss - Originální švýcarské bylinné pastilky se vyrábějí podle původní receptury ve Švýcarsku. Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 bylinných extraktů, medu a vitaminu C.

Cena vč. DPH
137 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2592245 | Zbozi: 18105151

Popis produktu

HERBALMED pastilky Dr. Weiss - Originální švýcarské bylinné pastilky se vyrábějí podle původní receptury ve Švýcarsku. Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 bylinných extraktů, medu a vitaminu C.

Užití

HERBALMED pastilky Dr. Weiss se zvýšeným obsahem extraktů echinacea a rakytníku: - posiluje imunitu během nachlazení (1,2) - zklidňuje podrážděnou sliznici krku (1) - zvyšuje obranyschopnost organismu (1,2).
Díky vyváženému obsahu, zvoleným koncentracím a vzájemně se podporujícím účinkům jednotlivých složek mají tyto pastilky nejvyšší přírodní účinnost. Pastilky neobsahují konzervační látky. Doplněk stravy.
Vysvětlivky: (1) echinacea, (2) vitamin C.

Dávkování

Pro dosažení intenzivního účinku se užívá jedna pastilka 5-6krát denně po dobu asi 7 dnů. Pro dlouhodobé užívání se u dospělých doporučuje jedna pastilka 2-3krát denně. U nechá volně rozpustit v ústech a doporučuje se půl hodiny po užití nejíst a nepít.
Zvýšené dávkování je vhodné užívat hned při prvních příznacích únavy, nachlazení a slabosti.

Příznaky

PRO POSÍLENÍ IMUNITY (1,2)

Poznámka

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Určeno pro děti od 3 let.

Skladování

slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami.

Složení

Třapatka nachová (Echinacea purpurea) obsahuje přírodní látky (echinacosid, echinacein, polyiny aj.), které stimulují imunitní systém organismu, ulevují od škrábání v krku a pomáhají zklidnit podrážděný krk, hltan a hlasivky; extrakt z květu.
Rakytník řešetlákový (Hippophaě rhamnoides) je bohatým zdrojem flavonoidů, karotenoidů a vitaminů (obsahuje provitamin A, vitamin B1, B2, B6, vitamin C, E, F a vitamin K1); extrakt z plodu.
Pastilky dále obsahují včelí med, menthol, anýzovou silici, vitamin C a extrakt z 20 léčivých bylin.
Údaje o firmě www.simply-you.cz

Příbalový léták