Additiva Vitamin C Blutorange 1000mg—20 šumivých tablet

Humánní léčivý přípravek

Užívá se k léčbě a k předcházení nedostatku vitaminu C v organismu. Na doporučení lékaře se užívá zejména při infekcích horních cest dýchacích. Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
108 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8595026100107 | Zbozi: 18100105

Popis produktu

Užívá se k léčbě a k předcházení nedostatku vitaminu C v organismu. Na doporučení lékaře se užívá zejména při infekcích horních cest dýchacích. Čtěte podrobně příbalový leták.

Účinné látky

Acidum ascorbicum

Užití

Zasahuje do oxido-redukčních procesů v organismu, je potřebný pro tvorbu kolagenu a přispívá ke správné funkci kostí a pojivové tkáně. Zvyšuje odolnost.

Dávkování

1 šumivá tableta denně

Příznaky

Přípravek je určen k léčbě a pro předcházení nedostatku vitaminu C v organismu, při infekci horních cest dýchacích, při chřipkových onemocněních.

Prevence

Vitaminy - nedostatek při zvýšené spotřebě u sportovců, mladistvých, kuřáků, těžce pracujících a starších osob

Kontraindikace

Přípravek nesmí užívat osoby s přecitlivělostí na kyselinu askorbovou nebo kteroukoliv složku přípravku.

Vedlejší příznaky

Ve vysokých dávkách nesmí přípravek užívat nemocní, kteří mají zvýšenou hladinu Fe v krvi a nemocní se sklonem ke tvorbě ledvinových kamenů.

Fakta

Účinky přípravku Additiva Vitamin C Blutorange a jiných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Lékař má být proto informován o všech lécích, které současně užíváte, na lékařský předpis i bez něj.

Poznámka

Kyselina askorbová mění vstřebávání a vylučování některých léčiv jako jsou léky snižující krevní srážlivost, V-penicilin, železo, vitamin B12. Přípravek není vhodný pro děti do 3 let věku.

Příbalový léták