Dr. Weiss STOPKAŠEL Medical sirup—pro děti od 1 roku, 100+50 ml navíc

Zdravotnický prostředek

Obsahuje unikátní účinné složení 5 bylinných extraktů, beta-glukanů a selenu s násobným efektem při kašli a škrábání v krku a pro posílení imunitního systému dětí. Je určen pro děti již od 1 roku, mohou jej užívat také těhotné a kojící ženy.

Cena vč. DPH
155 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4584182 | Zbozi: 18145039

Popis produktu

Obsahuje unikátní účinné složení 5 bylinných extraktů, beta-glukanů a selenu s násobným efektem při kašli a škrábání v krku a pro posílení imunitního systému dětí. Je určen pro děti již od 1 roku, mohou jej užívat také těhotné a kojící ženy.

Účinné látky

Jitrocel
Bazalka
Mateřídouška

Užití

STOPKAŠEL© Medical sirup od 1 roku obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů, beta-glukanů a selenu s násobným efektem při kašli a oslabené imunitě dětí: - Ulevuje při kašli a škrábání v krku, - snižuje bolest v krku, - poskytuje úlevu pro podrážděný krk, hltan a hlasivky, - posiluje obranyschopnost a urychluje rekonvalescenci.
STOPKASEL© Medical sirup byl vyvinut speciálně pro potřeby dětského organizmu, má výbornou chuť a mohou jej užívat děti od 1 roku. Je vhodný pro alergiky, celiaky a diabetiky (slazen fruktózou a sukralózou), mohou jej užívat těhotné a kojící ženy (obsahuje výběr šetrných a bezpečných bylin).
Obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních účinných látek: - Extrakt jitrocele (Plantago lanceolata), - extrakt šípku (Fructus cynosbati), - extrakt mateřídoušky (Thymus serpyllum), - extrakt bazalky (Ocimum basilicum), - extrakt slézu (Malva mauritiana), - beta-glukany.
Vytváří dočasnou ochrannou vrstvu na sliznici úst a hrdla, která podporuje přirozené regenerační a protizánětlivé procesy a přispívá k udržení vlhkosti a elasticity sliznice, což zmírňuje nepříjemný pocit škrábání a bolesti v krku, a tím také zmírňuje dráždění ke kašli. Přípravek posiluje obranyschopnost a urychluje rekonvalescenci.
Zdravotnický prostředek.

Dávkování

Do 10 kg tělesné hmotnosti: 2x denně 2,5 ml přípravku, nejlépe ráno po snídani a večer před spaním. Na každých dalších 5 kg se jednotlivá dávka zvyšuje o 2,5 ml.
Pro vyšší účinnost se doporučuje 1/2 hodiny po užití nejíst a nepít.
Užívání přispívá k normální funkci imunitního systému, proto se doporučuje pokračovat v užívání také několik dní po odeznění obtíží.
Před otevřením protřepat.
Případný sediment je přirozenou vlastností produktu.

Fakta

Ukládat mimo dosah dětí!
Nedoporučujeme užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.
Obsahuje zbytkové množství alkoholu (ve 100 ml asi 0,43 g alkoholu).
V případě jakýchkoliv potíží se obraťte na svého lékaře nebo lékárníka.
Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.
V případě intolerance sorbitolu/fruktózy by mělo být užíváno s opatrností.

Složení

Extrakt jitrocele (Plantago lanceolata), extrakt šípku (Fructus cynosbati) extrakt mateřídoušky (Thymus serpyllum), extrakt bazalky (Ocimum basilicum), extrakt slézu (Malva mauritiana), beta-glukany.
Údaje o firmě www.simply-you.cz

Příbalový léták