Aromatica Echinaceové bylinné kapky od 3 let—100 ml

AROMATICA Echinaceové bylinné kapky - Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, slouží jako podpůrná terapie při nachlazení, podporuje normální funkci horních cest dýchacích.

Cena vč. DPH
228 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 8594009400425 | Zbozi: 18112524

Popis produktu

AROMATICA Echinaceové bylinné kapky - Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, slouží jako podpůrná terapie při nachlazení, podporuje normální funkci horních cest dýchacích.

Účinné látky

Třapatka nachová (Echinacea purpurea)

Užití

K posílení vlastních obranných funkcí organismu a při nachlazení.

Dávkování

Děti od 3 let 3x denně 10 kapek, dospělí 3x denně 20 kapek. Kapky je možno užívat v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Užívejte po dobu 6 týdnů, poté udělejte týdenní přestávku a v užívání pokračujte. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepat.

Příznaky

Nachlazení, kašel, teplota, snížená imunita, infekční onemocnění horních a dolních cest dýchacích.

Kontraindikace

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí!
Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním a systémovým onemocněním.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Případný jemný sediment není na závadu. Kapky je možno používat i v minerální vodě, nebo v jiném nápoji.

Poznámka

Skladujte při teplotě 5 - 25 "C.

Složení

Voda, etanol, třapatka nachová.
Údaje o firmě .
Firma AROMATICA vznikla v roce 1992. Zakladateli společnosti byl Ladislav Šimůnek a
Dr.PhMr. Jan Rukavička, který podle původních receptur svého otce prof. Dr.PhMr. Jana
Rukavičky st. obnovil výrobu bylinných léčebných přípravků. V roce 1997 se firma přestěhovala do větších prostor a přibyly nové výrobní linky. Kvalita výrobků, cenová dostupnost i obliba u zákazníků umožnily firmě vybudovat si pevné postavení na trhu s doplňky stravy a bylinnou kosmetikou.
Spolupráce s vědeckými pracovišti a univerzitami (Farmaceutická fakulta Brno, Lékařská fakulta MU a VUT), ale i vlastní odborné a technologické zázemí dávají firmě možnost produkovat výrobky na vysoké kvalitativní úrovní specializující se především na udržení zdraví a zdravý životní styl, a také na zvyšování odolnosti organizmu a tím i udržení maximální fyzické a duševní pohody člověka.
Na kvalitu výrobků společnosti AROMATICA poukazuje i stále rostoucí poptávka. Velký důraz je proto kladen vedle zdokonalování současných služeb na vývoj nových výrobků.
Mimo to firma nabízí své technologie i odborné znalosti k realizaci externích projektů, stejně jako profesionální obchodní tým, který umožňuje nejen zahraničním firmám prezentovat výrobky na českém, převážně lékárenském trhu.
V prosinci roku 2009 firma vytvořila nové webové stránky, které poskytují zákazníkům maximum informací k jednotlivým výrobkům v produktové sekci, informace o použitých bylinách v sekci herbáře, ale také poradnu, kde mohou zákazníci i odborníci konzultovat své případné dotazy. www.aromatica.cz

Příbalový léták