Preventan Akut—30 tablet

Preventan® Akut tbl.30 obsahuje originální aktivní látku ProteQuine a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. K akutnímu užívání.

Cena vč. DPH
259 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8595103952100 | Zbozi: 18101685

Popis produktu

Preventan© Akut tbl.30 obsahuje originální aktivní látku ProteAuine a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. K akutnímu užívání.

Účinné látky

ProteOuine
Vitamin C

Užití

1 tableta obsahuje 1 mg aktivní látky ProteAuine© (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy) obohacené o vitamin C, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé.
Doplněk stravy se sladidlem.

Dávkování

1 tableta dvakrát denně (ráno a večer). Nechte volně rozplynout v ústech.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Poznámka

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Chraňte před teplem a světlem. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.
Hmotnost obsahu: 12 g (£5%)
Balení: 30 tablet

Složení

ProteAuine© (oligopeptidy, nukleotidy, aminokyseliny) 1 mg
Vitamin C 13,2 g (16,5% DRHP)
DRHP=denní referenční hodnota příjmu
Celkové složení tablety: (zahušťovadlo) sorbitol, (zahušťovadlo) mikrokrystalická celulóza, (regulátor kyselosti) kyselina citronová, kyselina L-askorbová (vitamin C), (stabilizátor) beta-cyklodextrin, (protispékavá látka) stearan hořečnatý, talek, ProteAuine©, (sladidlo) sucralosa.
Údaje o firmě
Www.Svus.cz, www.farmax.cz,www.preventan.cz
Výroba (balení) jak léčiv, tak doplňků stravy probíhá v režimu správné výrobní praxe podle mezinárodně platných požadavků (Směrnice 2003/94/EC). Smluvní farmaceutická výroba (balení) je založena na odborných znalostech, zkušenostech a profesionálním přístupu všech zaměstnanců společnosti, které jsou zdokonalovány průběžným výcvikem. Firma dlouhodobě spolupracuje s ověřenými dodavateli obalových materiálů jak z tuzemska, tak ze zahraničí. Dodržování režimu správné výrobní praxe je pravidelně ověřováno orgánem státní správy (SÚKL).SVUS Pharma a.s. vyrábí přípravky pod obchodní značkou Farmax.

Příbalový léták