
APO-Ibuprofen 400mg—100 tablet
Humánní léčivý přípravek
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné
PDK: 8594158130723 | Zbozi: 18100131