Voltaren ActiGo Extra 25mg—20 tablet

Humánní léčivý přípravek

Malé, snadno polykatelné tablety s protizánětlivým účinkem pro rychlou úlevu od bolesti zad a poúrazové bolesti svalů a kloubů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
139 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3374601 | Zbozi: 18103552

Popis produktu

Malé, snadno polykatelné tablety s protizánětlivým účinkem pro rychlou úlevu od bolesti zad a poúrazové bolesti svalů a kloubů. Čtěte podrobně příbalový leták.

Účinné látky

Diclofenacum kalicum

Užití

Přípravek Voltaren ActiGo Extra obsahuje léčivou látku diklofenak, která patří do skupiny léčiv, která se nazývají nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Ulevuje od bolesti a zmenšuje zánět (otoky).
Voltaren ActiGo Extra je určen na léčbu následujících stavů: vyvrtnutí kloubů, natažení svalů, nebo jiné pourazové stavy; bolestivá menstruace; bolest zubů; bolest hlavy; bolest zad.

Dávkování

Jedna obalená tableta při výskytu příznaků onemocnění, pak může následovat jedna obalená tableta každých 4 až 6 hodin podle potřeby. Během 24 hodin nemají být užívány více než 3 tablety (75 mg).
Přípravek je určený především pro krátkodobé užívání. Pacienti by neměli bez porady s lékařem užívat přípravek déle než 5 dnů k úlevě od bolesti nebo 3 dny při horečce.

Kontraindikace

Voltaren ActiGo Extra, potahované tablety není vhodný k léčbě dětí ve věku do 14 let.
Neužívejte přípravek - při alergii na diklofenak nebo některou pomocnou látku, obsaženou v přípravku. - Pokud máte žaludeční nebo dvanácterníkový vřed. - Pokud krvácíte z trávicího traktu nebo jste měli v minulosti potíže v souvislosti s užíváním nesteroidních protizánětlivých léků. - V posledních třech měsících těhotenství.

Složení

Jedna obalená tableta Voltarenu ActiGo Extra obsahuje diclofenacum kalicum 25 mg.
Pomocná látka se známým účinkem: obsahuje 45,416 mg sacharózy.

Příbalový léták