Superželezo Forte—30 tablet

Superželezo forte je vhodné pro situace, kdy dochází ke snížení hladiny železa v našem organismu. Takovými situacemi může být silná menstruace, těhotenství, dárcovství krve a plazmy (ke zlepšení podmínek pro tvorbu nových erytrocytů).

Cena vč. DPH
189 Kč
219 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8595067108520 | Zbozi: 18103858

Popis produktu

Superželezo forte je vhodné pro situace, kdy dochází ke snížení hladiny železa v našem organismu. Takovými situacemi může být silná menstruace, těhotenství, dárcovství krve a plazmy (ke zlepšení podmínek pro tvorbu nových erytrocytů).

Užití

Superželezo forte je vhodné pro situace, kdy dochází ke snížení hladiny železa v našem organismu. Takovými situacemi může být silná menstruace, těhotenství, dárcovství krve a plazmy (ke zlepšení podmínek pro tvorbu nových erytrocytů). Také vegetariánství a veganství představuje omezený přísun železa. Použitá forma železa je velkou předností tohoto přípravku, protože čistá forma železa v jeho elementární podobě je velmi šetrná pro náš organismus v porovnání se železem ve formě solí.
Zelezo a Folát (kyselina listová) přispívají: - Ke správné funkci imunitního systému, - ke snížení míry únavy a vyčerpání, - k normální krvetvorbě, - podílí se na procesu dělení buněk.
Zelezo přispívá: - K normálnímu energetickému metabolismu, - k normálním rozpoznávacím funkcím, - ke správnému přenosu kyslíku v těle.
Folát (kyselina listová) přispívá: - Ke správnému metabolismu homocysteinu, - k růstu zárodečných tkání během těhotenství, - k normální syntéze aminokyselin, - ke zdravé psychické činnosti.

Dávkování

1 tableta 1x denně před večerním jídlem, zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
Doporučujeme 1- 3 měsíční užívání v období těhotenství, před dárcovstvím krve nebo plánovanou operací.

Fakta

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.
Není určeno pro děti do 3 let.
Nenahrazuje plnohodnotnou stravu.

Složení

Sladidlo (sorbitol), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), elementární železo, látky protispékavé (hořečnaté soli mastných kyselin, mastné kyseliny), zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), kyselina pteroylmonoglutamová, stabilizátor (polyvinylpyrolidon). .
Aktivní látky 1 tabletě: Zelezo v elementární formě 20 mg (143% DRHP*“), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 1000 ug (500% DRHP“). *DRHP - denní referenční hodnota příjmu

Příbalový léták