Barny`s NovoFerrin—30 kapslí

Barnys NovoFerrin - zdroj unikátní formy liposomálního železa (LipoFer) a vitaminu C a D. Obsahuje unikátní formu železa, po které vám nebude špatně.

Cena vč. DPH
216 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2936327 | Zbozi: 18106169

Popis produktu

Barnys NovoFerrin - zdroj unikátní formy liposomálního železa (LipoFer) a vitaminu C a
D. Obsahuje unikátní formu železa, po které vám nebude špatně.

Účinné látky

Zelezo
Vitamín C
Vitamín D

Užití

Přípravky s obsahem železa se užívají zejména pro podporu tvorby červených krvinek a hemoglobinu. Každý, kdo má zkušenost s užíváním přípravků s obsahem železa ví, že se po některých formách železa dělá nevolno.
Zelezo je pro lidský organismus nepostradatelné v mnoha transportních a enzymatických systémech, především však v dýchacím řetězci pro přenos kyslíku mezi tkáněmi.
Aktuální množství železa v těle je u dospělého člověka mezi 3-4 gramy, denně lidské tělo ztrácí 1-2 mg železa, které je nutné doplnit v potravě. Z důvodu dietních chyb, lékových interakcí nebo genetickou poruchou regulačních proteinů může dojít ke snížení resorpce (vstřebání) železa organismem. Jeho nedostatek způsobuje únavu, ospalost, kruhy pod očima.
Doplnění příjmu běžnými formami železa je často provázeno nežádoucími účinky jako je železitá pachuť v ústech, nevolnost, nechutenství aj. Rešením je zamezení kontaktu železa se sliznicemi žaludku a střev. Technicky je toto proveditelné mikronizací železa a liposomálním obalením takto mikronizovaných částeček. K výrobě liposomu je použit slunečnicový lecithin. Liposomální obal tak zamezí kontaktu se sliznicemi a efektivně, bez vedlejších účinků, až několikanásobně navýší schopnost vstřebávání železa organismem.
ZDROJ ŽELEZA, VITAMINU C a D.
Doplněk stravy NovoFerrin doporučujeme pro obsah železa: pro podporu normální tvorby červených krvinek a hemoglobinu a přenosu kyslíku v těle pro snížení míry únavy a vyčerpání pro podporu normálního energetického metabolismu pro podporu normální funkce imunitního systému pro těhotné a kojící ženy vitaminu C: pro podporu vstřebávání železa pro správnou funkci imunitního systému vitaminu D: který se podílí se na procesu dělení buněk podporuje dobrou funkci imunitního systému

Dávkování

Užívejte jednu kapsli ráno na lačno.

Fakta

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkováni. Nepoužívejte, pokud je obal porušen.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25" C.

Složení

AKTIVNÍ LÁTKY (1 kapsle 0,33 g): vitamin C 66 mg železo — LIPOFERA 15 mg vitamin D3 5 g
SLOŽENÍ (1 kapsle 0,33 g): nosič (kukuřičný škrob), želatina, vitamin C 66 mg (kyselina
L-askorbová, 82,5 % RHP), železo 15 mg (LIPOFER© — liposomální difosforečnan železitý, 107 % RHP), protispékavá látka (hydroxypropylmethylcelulosa), barvivo (oxid zinečnatý), antioxidanty (slunečnicový lecithin, směs tokoferolů , , ), vitamin D3 5 g (cholekalciferol, 100 % RHP), nosiče (modifikovaný potravinářský škrob, sacharóza), emulgátor (středně řetězcové glyceridy).
RHP — referenční hodnota přijmu.
Údaje o firmě
Biopol GN s.r.o., Thámova 402/4, Praha 8 - Karlín, 18600 www.barnys.cz info($barnys.cz zelená linka:800 900 077

Příbalový léták