Preventan Quattro citrononová příchuť—24 tablet

Preventan® Quattro s citronovou příchutí tbl.24 obsahuje originální aktivní látku ProteQuine a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Navíc je přípravek obohacen o laktoferin.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 3683571 | Zbozi: 18145215

Popis produktu

Preventan$ Auattro s citronovou příchutí tbl.24 obsahuje originální aktivní látku
ProteAuine a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Navíc je přípravek obohacen o laktoferin.

Účinné látky

ProteOuine
Kolostrum
Vitamin C

Užití

1 tableta obsahuje 1 mg aktivní látky ProteAuine© (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy) obohacené o vitamin C, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Doplněno o další aktivní látku laktoferin ve formě kolostra. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé.
Doplněk stravy se sladidlem. K akutnímu užívání.
Více látek v jedné tabletě.

Dávkování

1 tableta dvakrát denně (ráno a večer). Nechte volně rozplynout v ústech.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Po vycucání tablety je vhodné 20 min. nejíst a nepít.

Poznámka

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Chraňte před teplem a světlem. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Složení

ProteAuine© (oligopeptidy, nukleotidy, aminokyseliny) 2 mg
Vitamin C 24 mg (30% DRHP)
Kolostrum 60 mg
DRHP=denní referenční hodnota příjmu
Celkové složení tablety: zahušťovadlo: sorbiotol, hydroxypropylmethylcelulóza, kolostrum, (protispékavá látka) stearan hořečnatý, vitamin C (kyselina L-askorbová, (protispékavá látka) oxid křemičitý, (regulátor kyselosti) kyselina citronová, aroma citron, (stabilizátor) betacyklodextrin, ProteOuine©, sladidlo (sukralóza).
Údaje o firmě
Www.Svus.cz, www.farmax.cz, www.preventan.cz
Výroba (balení) jak léčiv, tak doplňků stravy probíhá v režimu správné výrobní praxe podle mezinárodně platných požadavků (Směrnice 2003/94/EC). Smluvní farmaceutická výroba (balení) je založena na odborných znalostech, zkušenostech a profesionálním přístupu všech zaměstnanců společnosti, které jsou zdokonalovány průběžným výcvikem. Firma dlouhodobě spolupracuje s ověřenými dodavateli obalových materiálů jak z tuzemska, tak ze zahraničí. Dodržování režimu správné výrobní i distribuční praxe je pravidelně ověřováno orgánem státní správy (SÚKL). SVUS Pharma a.s. vyrábí přípravky pod obchodní značkou Farmax.

Příbalový léták