Nutrikaše Probiotic s čokoládou—180 g

Nutriční strava určená pro podporu organismu, s obsahem probiotických kultur, 10 vitamínů a minerálních prvků, s vysokým obsahem vlákniny. Instantní kaše bez lepku a laktózy. Příprava pouze s horkou vodou / 3 porce v balení.

Cena vč. DPH
85 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2539162 | Zbozi: 18107341

Popis produktu

Nutriční strava určená pro podporu organismu, s obsahem probiotických kultur, 10 vitamínů a minerálních prvků, s vysokým obsahem vlákniny. Instantní kaše bez lepku a laktózy. Příprava pouze s horkou vodou / 3 porce v balení.

Účinné látky

Bacillus coagulans inulin vitamínový komplex

Užití

Instantní kaše bez lepku a laktózy. Nutriční strava určená pro podporu organismu vhodná pro osoby nesnášející laktózu nebo lepek. S obsahem probiotických kultur, vlákniny, 10 vitamínů a minerálních látek. Význam obsažených vitamínů a minerálů: biotin, mangan, niacin, vitaminC, B12, B6, B2, zinek a železo přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Kombinace vitaminů B12, B6, C a železa rovněž podporuje běžnou funkci imunitního systému. Vitaminy B2, B6, B12 přispějí k normální činnosti nervové soustavy.
Mangan, vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Nutrikaše je součástí doplnění stravy určené k dietnímu postupu při výživovém omezení u nesnášenlivosti lepku a intolerance na laktózu, také pro doplnění vlákniny, vitaminů, minerálů a probiotických kultur. V jedné porci je obsaženo 5 miliard probiotických baktérií
Bacillus coagulans. Tyto bakterie spolu s obsaženou vlákninou vytvářejí symbiotický vztah. Přirozené zapouzdření obsažených baktérií zaručuje jejich konstantní množství v průběhu celé doby trvanlivosti výrobku i bez nutnosti skladování v chladničce.

Dávkování

Obsah sáčku (1porce) zalijeme 150ml horké vody o teplotě cca 80"C a rozmícháme. Po 35 minutách je Nutrikaše připravena ke konzumaci. Konzumujte 3 porce denně připravené dle návodu. S ohledem na hodnoty obsažených látek doporučujeme konzumaci vyššího množství konzultovat s výživovým specialistou.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

www.pharmaline.cz

Složení

Extrudovaná rýžová mouka 30,8%, sušený glukózový sirup, částečně ztužený rostlinný olej, fruktóza, modifikovaný kukuřičný škrob, vláknina inulin 6,2%, kousky čokolády 3,3% (kakaová hmota, cukr, dextróza, emulgátor sójový lecitin), kaseinát sodný, sójový bílkovinný izolát, kakao, stabilizátor E 340, protispékavá látka oxid křemičitý, emulgátor
E 471, probiotická kultura Bacillus coagulans (bmld/porce), vitamínový a minerální komplex, jedlá sůl, aroma, barvivo karoteny. Alergeny: sója, kasein.
Údaje o firmě www.mogador.cz

Příbalový léták