Nomina Cereální kaše jáhlová—300 g

Bezlepková potravina. Jáhly (proso) jsou přirozeně bezlepkové. Kromě jáhel je v kaši už jenom kukuřičná krupice. Žádné další alergeny, konzervanty nebo přídavné látky.

Cena vč. DPH
49 Kč
Dostupnost
skladem 3 ks


PDK: 8594010190216 | Zbozi: 18116180

Popis produktu

Bezlepková potravina. Jáhly (proso) jsou přirozeně bezlepkové. Kromě jáhel je v kaši už jenom kukuřičná krupice. Zádné další alergeny, konzervanty nebo přídavné látky.

Užití

Instantní jáhlová kaše je lehce stravitelný výrobek s výraznou nutriční hodnotou.
Má mnohostranné a snadné využití při přípravě stravy.
Obsah lepku je nižší jak 10mg na 100g výrobku.
Jáhlovou kaši si můžete dochutit podle svých vlastních představ. Jáhlová kaše na sladko je vynikající zejména s následujícími ingrediencemi: - všechny druhy ovoce - ořechy - med nebo marmeláda - čokoláda.
Kaši lze snadno připravit doma, na návštěvě s přáteli, nebo třeba na cestách. Prostě všude, kde budete mít po ruce instantní jáhlovou kaši.

Dávkování

Do teplého mléka nebo vody přidáváme za stálého míchání kaši až docílíme požadovanou hustotu.

Příznaky

Celiakální sprue (dále jen CS) je společné označení pro celosvětově se vyskytující onemocnění dětí i dospělých. Jde o hereditární autoimunní onemocnění vyvolané nesnášenlivosti lepku (gluténu). Lepek je bílkovinný komplex obsažený v povrchní části obilných zrn. Stěpné produkty lepku vyvolávají u geneticky vnímavých osob nepřiměřenou reakci imunitního systému s trvalou tvorbou autoprotilátek. Hlavním projevem jsou zánětlivé změny sliznice tenkého střeva s průjmy, chudokrevností, váhovým úbytkem a celkovou poruchou somatického i psychického vývoje. Pokud není lepek z potravy trvale a úplně vyloučen, dochází v průběhu doby k vyčerpání imunitního systému, onemocnění postihuje další orgány se vznikem přidružených autoimunitních chorob a četných komplikací, z nichž většina je život ohrožující.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Instantní kaše jsou výrobky s výraznou nutriční hodnotou a mimořádně lehkou stravitelnosti. Navíc se dají velmi snadno a rychle připravit a tak mají předpoklad stát se běžnou součástí i sportovního jídelníčku. Představují moderní a zdravý způsob výživy, vhodný pro všechny věkové kategorie. Po tréninkovém zatížení rychle vrací tělu základní sacharidy a minerály vyčerpané z organismu, tedy pomáhají vrátit organismus do normálního stavu. Jejich předností je variabilnost použití a především lehká stravitelnost.
Do výrobků nepoužíváme žádná sladidla, aromata ani barviva. Neobsahují geneticky upravené organismy.

Složení

60% proso-jáhly, 40% kukuřičná krupice.
Údaje o firmě ,
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
Vídeň 6
Velké Meziříčí 594 01 cz infoanominal.cz
Wwww.nominal.cz

Příbalový léták