Nomina Cereální kaše rýžová—300 g

Jedna z nejlépe stravitelných a nejvíce univerzálních kaší vůbec. To je rýžová kaše. Rýže je přirozeně bezlepková. Kromě rýže je v kaši už jenom kukuřičná krupice.

Cena vč. DPH
46 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594010190223 | Zbozi: 18116184

Popis produktu

Jedna z nejlépe stravitelných a nejvíce univerzálních kaší vůbec. To je rýžová kaše.
Rýže je přirozeně bezlepková. Kromě rýže je v kaši už jenom kukuřičná krupice.

Užití

Instantní rýžová kaše je lehce stravitelný výrobek s výraznou nutriční hodnotou. Připravit ji lze prakticky kdykoli — je velmi dobře stravitelným pokrmem, neobsahuje alergeny ani další konzervační látky a v neposlední řadě skvěle chutná.
Má mnohostranné a snadné využití při přípravě stravy.
Obsah lepku je nižší jak 10mg na 100g výrobku.
Rýžovou kaši si můžete dochutit podle svých vlastních představ. Rýžová kaše na sladko je vynikající zejména s následujícími ingrediencemi: - všechny druhy ovoce - ořechy - med nebo marmeláda - čokoláda.
Kaši Ize snadno připravit doma, na návštěvě s přáteli, nebo třeba na cestách. Prostě všude, kde budete mít po ruce instantní rýžovou kaši.

Dávkování

Do teplého mléka nebo vody přidáváme za stálého míchání kaši až docílíme požadovanou hustotu.

Příznaky

Celiakální sprue (dále jen CS) je společné označení pro celosvětově se vyskytující onemocnění dětí i dospělých. Jde o hereditární autoimunní onemocnění vyvolané nesnášenlivosti lepku (gluténu). Lepek je bílkovinný komplex obsažený v povrchní části obilných zrn. SŠtěpné produkty lepku vyvolávají u geneticky vnímavých osob nepřiměřenou reakci imunitního systému s trvalou tvorbou autoprotilátek. Hlavním projevem jsou zánětlivé změny sliznice tenkého střeva s průjmy, chudokrevností, váhovým úbytkem a celkovou poruchou somatického i psychického vývoje. Pokud není lepek z potravy trvale a úplně vyloučen, dochází v průběhu doby k vyčerpání imunitního systému, onemocnění postihuje další orgány se vznikem přidružených autoimunitních chorob a četných komplikací, z nichž většina je život ohrožující.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Instantní kaše jsou výrobky s výraznou nutriční hodnotou a mimořádně lehkou stravitelnosti. Navíc se dají velmi snadno a rychle připravit a tak mají předpoklad stát se běžnou součástí i sportovního jídelníčku. Představují moderní a zdravý způsob výživy, vhodný pro všechny věkové kategorie. Po tréninkovém zatížení rychle vrací tělu základní sacharidy a minerály vyčerpané z organismu, tedy pomáhají vrátit organismus do normálního stavu. Jejich předností je variabilnost použití a především lehká stravitelnost.
Do výrobků nepoužíváme žádná sladidla, aromata ani barviva. Neobsahují geneticky upravené organismy.

Složení

60% rýže, 40% kukuřičné krupice.
Údaje o firmě ,
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
Vídeň 6
Velké Meziříčí 594 01 cz infoWnominal.cz
Wwww.nominal.cz

Příbalový léták