Nutrikaše Probiotic s banány—180 g

Instatní kaše bez lepku a laktózy s banánem. Nutriční strava určená pro podporu organismu s obsahem probiotických kultur. Složení je obohaceno o 10 vitamínů, minerálů a vysoký obsah vlákniny. Výrobek neobsahuje geneticky modifikované organismy.

Cena vč. DPH
73 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3634392 | Zbozi: 18126442

Popis produktu

Instatní kaše bez lepku a laktózy s banánem. Nutriční strava určená pro podporu organismu s obsahem probiotických kultur. Složení je obohaceno o 10 vitamínů, minerálů a vysoký obsah vlákniny. Výrobek neobsahuje geneticky modifikované organismy.

Užití

Nutrikaše Probiotic© je moderní výrobek pro zvláštní výživu určený pro široké spektrum zákazníků se zvýšenými a speciálními nároky na stravování. Hlavní výhodou Nutrikaše je zaměření na skupinu konzumentů, kteří mají výživové omezení nebo přímo alergii na některé základní složky potravin. Nutrikaše Probiotic© obsahuje mnoho prospěšných látek ve vyrovnaném poměru, obsahuje 10 vitamínů a mineralů.
Biotin, mangan, niacin, vitamin C, B12, B6, B2 a železo přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
Kombinace vitamin B12, B6 C, zinku a železa rovněž podporuje běžnou funkci imunitního systému. Vitamíny B2, B6, B12 přispějí k normální činnosti nervové sousatvy.
Mangan, vitamin C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Nutrikaše dále obsahuje probiotické kultury Bacillus coagulans,které jsou unikátní svým přirozeným © zapouzdřením, jenž © umožňuje výjimečně © dlouhou — trvanlivost a životaschopnost při běžném skladování. Zapouzdření bakterií je také velkou výhodou a zárukou efektivního využití pro trávící procesy. Optimalizují trávení, podporují bariérovou funkci proti patogenním bakteriím a zdokonalují imunitu.
Nutrikaše neobsahují laktózu, cholesterol a jsou přirozeně bezlepkové. Proto jsou vhodné pro celiatiky, osoby se zvýšenou nebo vysokou hladinou cholesterolu a jedince s laktózovou intolerancí.

Dávkování

Obsah sáčku 60g zalijte 150ml vody o teplotě 80 C a dobře rozmichejte. Po 35 minutách je kaše připravena ke konzumaci.
Konzumujte 3 porce denně připravené dle návodu.
S ohledem na hodnoty obsažených látek doporučujeme konzumaci vyššího množství konzultovat s výživovým specialistou.

Složení

Instatní rýžová mouka 34,2%, glukózový sirup, částečně ztužený sójový olej, fruktóza 8,4%, vláknina inulin 6,4%, modofikovaný kukuřičný škrob, sójový bílkovinný izolát, mrazem sušený banán 2%, kaseinát sodný, stabilizátor E 340, jedá sůl, vitamínový a minerální komplex, probiotická kultura Bacillus coagulans, (Sbmld/porce), aroma, protispékavá látka oxid křemičitý, emulgátor E471, barvivo karoteny.
Alergeny: sója, kasein.
Údaje o firmě www.mogador.cz

Příbalový léták