Nomina Cereální kaše lahodná—300 g

Cereální kaše Nomina lahodná (bez lepku) - je výrobek s vysokou nutriční hodnotou. Vzhledem k jeho lehké stravitelnosti a snadné přípravě je ideální i jako součást sportovního jídelníčku. Vhodná pro všechny věkové kategorie.

Cena vč. DPH
59 Kč
Dostupnost
skladem 10 ks


PDK: 3147700 | Zbozi: 18109597

Popis produktu

Cereální kaše Nomina lahodná (bez lepku) - je výrobek s vysokou nutriční hodnotou.
Vzhledem k jeho lehké stravitelnosti a snadné přípravě je ideální i jako součást sportovního jídelníčku. Vhodná pro všechny věkové kategorie.

Užití

Vhodné jako snídaňová cereálie. Přirozeně bezlepkový výrobek. Do teplého mléka či vody vmícháváme instantní cereální kaši Nomina, až docílíme požadovanou hustotu.
Necháme 1-2 minuty odstát."

Dávkování

1 porce! 50-60 g.

Fakta

Instantní kaše jsou výrobky s výraznou nutriční hodnotou a mimořádně lehkou stravitelností. Navíc se dají velmi snadno a rychle připravit a tak mají předpoklad stát se běžnou součástí i sportovního jídelníčku. Představují moderní a zdravý způsob výživy, vhodný pro všechny věkové kategorie. Po tréninkovém zatížení rychle vrací tělu základní sacharidy a minerály vyčerpané z organismu, tedy pomáhají vrátit organismus do normálního stavu. Jejich předností je variabilnost použití a především lehká stravitelnost.
Do výrobků nepoužíváme žádná sladidla, aromata ani barviva. Neobsahují geneticky upravené organismy.

Složení

Použité suroviny: celozrnná rýže, čirok, červená guinoa, Iněná vláknina.
Údaje o firmě ,
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
Vídeň 6
Velké Meziříčí 594 01 cz infoAnominal.cz
Wwww.nominal.cz

Příbalový léták