Nutrikaše Probiotic pohanková—180 g

Nutriční strava určená pro podporu organismu, s obsahem probiotických kultur, 10 vitamínů a minerálních prvků, s vysokým obsahem vlákniny. Instantní kaše bez lepku a laktózy. Příprava pouze s horkou vodou / 3 porce v balení.

Cena vč. DPH
65 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2808989 | Zbozi: 18107342

Popis produktu

Nutriční strava určená pro podporu organismu, s obsahem probiotických kultur, 10 vitamínů a minerálních prvků, s vysokým obsahem vlákniny. Instantní kaše bez lepku a laktózy. Příprava pouze s horkou vodou / 3 porce v balení.

Užití

Instantní kaše bez lepku a laktózy. Nutriční strava určená pro podporu organismu vhodná pro osoby nesnášející laktózu nebo lepek. S obsahem probiotických kultur, vlákniny, 10 vitamínů a minerálních látek. Význam obsažených vitamínů a minerálů: biotin, mangan, niacin, vitaminC, B12, B6, B2, zinek a železo přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Kombinace vitaminů B12, B6, C a železa rovněž podporujeběžnou funkci imunitního systému. Vitaminy B2, B6, B12 přispějí k normální činnosti nervové soustavy.
Mangan, vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Nutrikaše je součástí doplnění stravy určené k dietnímu postupu při výživovém omezení u nesnášenlivosti lepku a intolerance na laktózu, také pro doplnění vlákniny, vitaminů, minerálů a probiotických kultur. V jedné porci je obsaženo 5 miliard probiotických baktérií
Bacillus coagulans. Tyto bakterie spolu s obsaženou vlákninou vytvářejí symbiotický vztah. Přirozené zapouzdření obsažených baktérií zaručuje jejich konstantní množství v průběhu celé doby trvanlivosti výrobku i bez nutnosti skladování v chladničce.

Dávkování

Obsah sáčku (1porce) zalijeme 150ml horké vody o teplotě cca 80"C a rozmícháme. Po 35 minutách je Nutrikaše připravena ke konzumaci. Konzumujte 3 porce denně připravené dle návodu. S ohledem na hodnoty obsažených látek doporučujeme konzumaci vyššího množství konzultovat s výživovým specialistou.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Složení

Extrudovaná pohanková mouka 33%, sušený glukózový sirup, částečně ztužený rostlinný olej, fruktóza, vláknina inulin 6,2%, modifikovaný kukuřičný škrob, sójový bílkovinný izolát, kaseinát sodný, stabilizátor E 340, protispékavá látka oxid křemičitý, emulgátor E 471 probiotická kultura Bacillus coagulans (bmld/porce), vitaminový a minerální komplex, jedlá sůl, barvivo karoteny. Alergeny: sója, kasein.
Údaje o firmě www.mogador.cz

Příbalový léták