Herbacos Calcium panthotenát mast—60 ml

Herbacos Calcium panthotenát mast—60 ml

Calcium Panthotenát mast působí na drobná, špatně se hojící poranění, popáleniny, odřeniny, trhliny. Účinně promašťuje kůži.

Cena vč. DPH
99 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594002951412 | Zbozi: 18117905

Popis produktu

Calcium Panthotenát mast působí na drobná, špatně se hojící poranění, popáleniny, odřeniny, trhliny. Účinně promašťuje kůži.

Účinné látky

D-calcium pantothenat

Užití

Mast účinně působí na špatně se hojící drobná poranění, odřeniny, trhliny, drobné popáleniny či jiné kožní defekty.

Dávkování

Dle potřeby.

Fakta

Herbacos-bofarma (dále jen HBF) vstoupila na farmaceutický trh v roce 1998 registrovanými farmaceutickými surovinami, tzv. galeniky, v pořadí jako šestý výrobce.
HBF je součástí neformální podnikatelské skupiny vytvořené okolo mateřské společnosti
Bochemie © Bohumín, s názvem Bochemie Group. Pod | obchodním jménem
Herbacos-bofarma s.r.o. vystupuje od roku 1999, kdy se sloučila s další členskou firmou
Bochemie Group - Bofarma s.r.o., Brno. V roce 2001 se společnost stala jedničkou na tomto trhu s více než 50% podílem. Díky koncepčnímu přístupu k produktovému portfoliu (Ambiderman, Synderman, NeoAguasorb, Cutilan, Pontin, Saloxyl, Ichtoxyl). Nosnými produktovými skupinami jsou farmacie (galenika a HVLP) a parafarmacie, za nimi následuje skupina HERBALON a skupina speciální dezinfekce Významnou část aktivit
HBF tvoří zásobování ordinací privátních lékařů speciální dezinfekcí z produkce
BOCHEMIE. Od roku 2001 společnost provozuje profesionální telemarketingové centrum, ve kterém poskytuje pracovní příležitost i tělesně postiženým pracovníkům. Firma sídlí v
Pardubicích a podniká na celém území České a Slovenské republiky. Společnost má jednu filiálku HBpharm Slovakia se sídlem v Bratislavě.
Údaje o firmě www.hbf.cz

Příbalový léták