Herbacos Calcium panthotenát mast—60 ml

Calcium Panthotenát mast působí na drobná, špatně se hojící poranění, popáleniny, odřeniny, trhliny. Účinně promašťuje kůži.

Cena vč. DPH
99 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594002951412 | Zbozi: 18117905

Popis produktu

Calcium Panthotenát mast působí na drobná, špatně se hojící poranění, popáleniny, odřeniny, trhliny. Účinně promašťuje kůži.

Účinné látky

D-calcium pantothenat

Užití

Mast účinně působí na špatně se hojící drobná poranění, odřeniny, trhliny, drobné popáleniny či jiné kožní defekty.

Dávkování

Dle potřeby.

Fakta

Herbacos-bofarma (dále jen HBF) vstoupila na farmaceutický trh v roce 1998 registrovanými farmaceutickými surovinami, tzv. galeniky, v pořadí jako šestý výrobce.
HBF je součástí neformální podnikatelské skupiny vytvořené okolo mateřské společnosti
Bochemie © Bohumín, s názvem Bochemie Group. Pod | obchodním jménem
Herbacos-bofarma s.r.o. vystupuje od roku 1999, kdy se sloučila s další členskou firmou
Bochemie Group - Bofarma s.r.o., Brno. V roce 2001 se společnost stala jedničkou na tomto trhu s více než 50% podílem. Díky koncepčnímu přístupu k produktovému portfoliu (Ambiderman, Synderman, NeoAguasorb, Cutilan, Pontin, Saloxyl, Ichtoxyl). Nosnými produktovými skupinami jsou farmacie (galenika a HVLP) a parafarmacie, za nimi následuje skupina HERBALON a skupina speciální dezinfekce Významnou část aktivit
HBF tvoří zásobování ordinací privátních lékařů speciální dezinfekcí z produkce
BOCHEMIE. Od roku 2001 společnost provozuje profesionální telemarketingové centrum, ve kterém poskytuje pracovní příležitost i tělesně postiženým pracovníkům. Firma sídlí v
Pardubicích a podniká na celém území České a Slovenské republiky. Společnost má jednu filiálku HBpharm Slovakia se sídlem v Bratislavě.
Údaje o firmě www.hbf.cz

Příbalový léták