Vincentka Ovocné pastilky—18 ks

Vincentka pastilky bylinné - je nová forma v užívání přírodních solí Vincentky. Obsahuje minerální soli, které mají příznivý účinek na sliznice dutiny ústní.

Cena vč. DPH
84 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594027250088 | Zbozi: 18102139

Popis produktu

Vincentka pastilky bylinné - je nová forma v užívání přírodních solí Vincentky. Obsahuje minerální soli, které mají příznivý účinek na sliznice dutiny ústní.

Účinné látky

Sůl Vincentka
Sorbitol
Pantothean vápenatý

Užití

Přípravek Vincentka pastilky je nová forma v užívání přírodních solí Vincentky. Obsahuje minerální soli, které mají příznivý účinek na sliznice dutiny ústní. Osvěžují a zvlhčují sliznici dutiny ústní. Působí příznivě při zvýšeném výskytu respiračních onemocnění (chřipky a nachlazení). Působí příznivě při zvýšené zátěži hlasivek a podporují jejich regeneraci, zejména u hlasových profesionálů.

Dávkování

Doporučené denní množství: Podle potřeby, nejvýše však 8 pastilek denně, rozpouštět zvolna v ústech.

Příznaky

Chřipka, nachlazení, hlasová zátěž.

Kontraindikace

Výrobek je nevhodný pro osoby s omezeným příjmem soli z důvodů srdečního onemocnění, onemocnění ledvin a s otoky končetin.

Fakta

První plnírna léčivé minerální vody Vincentky byla postavena u pramene v roce 1851. V letech 1946-1949 při výstavbě nové kolonády se současně vybudovala zcela nová budova plnírny mimo areál lázní, která byla přestavěna a zmodernizována znovu v roce 1976 a na témže místi slouží dodnes. V roce 1993 byla plníma zprivatizována pražskou firmou Helios s.r.o., která provoz ukončila v roce 1996 a nabídla ji k prodeji. Akciová společnost LÉČIVÉ VODY byla založena v závěru roku 1997 za účelem koupě a obnovení provozu plnírny Vincentky v Luhačovicích. V lednu 1998 bylo plnění léčivé minerální vody znovu obnoveno. Postupně je provoz technologického plnírenského zařízení modemizován, je rozšiřován sortiment výrobků, budována distribuční síť v tuzemsku, včetně rozšíření teritorií pro export.

Poznámka

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Případná změna barvy (nažloutlá, mírně kropenatá) není závadou výrobku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Složení

Sůl VINCENTKA z přírodní léčivé minerální vody VINCENTKA, sorbitol, pantothenan vápenatý, mastek, stearan hořečnatý, aroma přírodně identické.
Údaje o firmě
Akciová společnost LÉČIVÉ VODY a.s. se sídlem v Luhačovicích byla založena v závěru roku 1997 za účelem koupě a obnovení provozu plnírny Vincentky v
Luhačovicích, který byl v r. 1996 v důsledku nepříliš úspěšné první vlny privatizace ukončen. Od 1.4.2008 se společnost LÉČIVÉ VODY a.s. přejmenovala na VINCENTKA a.s.
Po téměř 2 letém přerušení provozu plnírny se podařilo v lednu 1998 plnění léčivé minerální vody Vincentka obnovit a navázat tak na více než stoletou historii, která započala výstavbou první plnírny přímo u pramene Vincentky v r. 1851.
Společnost trvale investuje do modernizace provozu i rozšíření kapacit zejména pro výrobu nových doplňkových výrobků řady Vincentka, které využívají vzácného chemického složení, mineralizace i léčivých účinků Vincentky. Narůstající poptávka po všech výrobcích společnosti VINCENTKA a.s. potvrzuje vracející se důvěru zákazníků z tuzemska i ze zahraničí k přírodním produktům.
Wwww.vincentka.cz

Příbalový léták