Vincentka Bylinné pastilky—18 ks

Vincentka pastilky bylinné - je nová forma v užívání přírodních solí Vincentky. Obsahuje minerální soli, které mají příznivý účinek na sliznice dutiny ústní.

Cena vč. DPH
84 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594027250057 | Zbozi: 18102136

Popis produktu

Vincentka pastilky bylinné - je nová forma v užívání přírodních solí Vincentky. Obsahuje minerální soli, které mají příznivý účinek na sliznice dutiny ústní.

Účinné látky

Sůl Vincentka
Pantothean vápenatý

Užití

Přípravek Vincentka pastilky je nová forma v užívání přírodních solí Vincentky. Obsahuje minerální soli, které mají příznivý účinek na sliznice dutiny ústní. Osvěžují a zvlhčují sliznici dutiny ústní. Působí příznivě při zvýšeném výskytu respiračních onemocnění (chřipky a nachlazení). Působí příznivě při zvýšené zátěži hlasivek a podporují jejich regeneraci, zejména u hlasových profesionálů.

Dávkování

Podle potřeby, nejvýše však 8 pastilek denně, rozpouštět zvolna v ústech.

Příznaky

Chřipka, nachlazení, hlasová zátěž.

Kontraindikace

Výrobek je nevhodný pro osoby s omezeným příjmem soli z důvodů srdečního onemocnění, onemocnění ledvin a s otoky končetin.

Vedlejší příznaky

Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Poznámka

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Případná změna barvy (nažloutlá, mírně kropenatá) není závadou výrobku.

Složení

Sůl VINCENTKA© z přírodní léčivé minerální vody VINCENTKAG, sorbitol, pantothenan vápenatý, mastek, stearan hořečnatý, aroma přírodně identické.
Údaje o firmě
Akciová společnost LÉČIVÉ VODY a.s. se sídlem v Luhačovicích byla založena v závěru roku 1997 za účelem koupě a obnovení provozu plnírny Vincentky v
Luhačovicích, který byl v r. 1996 v důsledku nepříliš úspěšné první vlny privatizace ukončen. Od 1.4.2008 se společnost LÉČIVÉ VODY a.s. přejmenovala na VINCENTKA a.s.
Po téměř 2 letém přerušení provozu plnírny se podařilo v lednu 1998 plnění léčivé minerální vody Vincentka obnovit a navázat tak na více než stoletou historii, která započala výstavbou první plnírny přímo u pramene Vincentky v r. 1851.
Společnost trvale investuje do modernizace provozu i rozšíření kapacit zejména pro výrobu nových doplňkových výrobků řady Vincentka, které využívají vzácného chemického složení, mineralizace i léčivých účinků Vincentky. Narůstající poptávka po všech výrobcích společnosti VINCENTKA a.s. potvrzuje vracející se důvěru zákazníků z tuzemska i ze zahraničí k přírodním produktům.
Wwww.vincentka.cz

Příbalový léták