GeloRevoice pastilky do krku třešeň-mentol—20 ks

Zdravotnický prostředek

GeloRevoice pastilky do krku chrání sliznici úst a krku. Používají se k odstranění příznaků, jako jsou chrapot, škrábání/pálení v krku a suchá sliznice, které způsobují bolest v krku nebo dráždivý, suchý kašel.

Cena vč. DPH
193 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3844827 | Zbozi: 18132276

Popis produktu

GeloRevoice pastilky do krku chrání sliznici úst a krku. Používají se k odstranění příznaků, jako jsou chrapot, škrábání/pálení v krku a suchá sliznice, které způsobují bolest v krku nebo dráždivý, suchý kašel.

Užití

Při cucání GeloRevoice pastilek do krku se uvolňuje speciální hydrogel komplex s kyselinou hyaluronovou. Hydrogel komplex dobře přilne na sliznici a vytváří na podrážděných místech ochranný film. Díky unikátnímu složení minerálů a mírnému pěnivému efektu stimulují pastilky (intenzivnější) tvorbu slin, což je velmi důležité pro zajištění konstantního působení hydrogel komplexu v ústech a krku. Podrážděná sliznice se tak může regenerovat a dochází ke zmímění příznaků jako chrapot, podráždění, škrábání/pálení v krku a suchost sliznice, které způsobují bolest v krku. GeloRevoice pastilky do krku mají příjemnou jemně třešňovou a mentolovou příchuť.

Dávkování

Dle potřeby, i několikrát za den, nechat volně rozpustit v ústech 1 GeloRevoice pastilku do krku, např. každé 2 — 3 hodiny. Denně se může užívat maximálně 6 pastilek.
Doporučujeme užívat po jídle.

Kontraindikace

GeloRevoice pastilky do krku nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv složku přípravku. Pokud trpíte sníženou tvorbou slin, použití GeloRevoice pastilek do krku nejprve konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Pacienti s fenylketonurií (vrozené onemocnění látkové výměny) by měli vzít v úvahu, že GeloRevoice pastilky do krku obsahují sladidlo aspartam. Nepoužívejte GeloRevoice pastilky do krku současně s jinými léky do úst a krku. Neužívejte pastilky vleže, např. před spaním, kvůli hrozícímu riziku zadušení.

Vedlejší příznaky

Při nadměrném užití GeloRevoice pastilek do krku se může vyskytnout projímavý účinek nebo žaludeční nevolnost.

Složení

GeloRevoice© pastilky do krku obsahují: xantanovou gumu, karbomer a kyselinu hyaluronovou (hyaluronát sodný). Další složky:isomalt, sodium hydrogen carbonate (hydrogenuhličin sodný), xylitol, citric acid (kyselina citronová), macrogol,aroma (třešeň, mentol), potassium monohydrogen phosphate (hydrogenfosforečnan draselný), zinc stearate (stearan zinečnatý), silica (křemík), sukralosa.

Příbalový léták