Topnatur Müsli srdcem Belgická čokoláda&Brusinky—350 g

Spékané Müsli srdcem bez palmového oleje a konzervantů, ale zato plné ovoce a doplněné kvalitní belgickou čokoládou, které vám dodá energii na celý den. Chuť spékaného müsli jsme dochutili plátky kokosu a kakaovým máslem pro ještě výraznější chuť.

Cena vč. DPH
109 Kč
Dostupnost
skladem 4 ks

PDK: 3756468 | Zbozi: 18136473

Popis produktu

Spékané Můsli srdcem bez palmového oleje a konzervantů, ale zato plné ovoce a doplněné kvalitní belgickou čokoládou, které vám dodá energii na celý den. Chuť spékaného můsli jsme dochutili plátky kokosu a kakaovým máslem pro ještě výraznější chuť.

Užití

Spékané Můsli srdcem má skvělou chuť, je vyrobeno z poctivých surovin a neobsahuje žádné náhražky.
Můsli srdcem je ručně míchané, s láskou spékané a pečlivě balené. Chuť spékaného můsli jsme dochutili plátky kokosu a kakaovým máslem pro ještě výraznější chuť. Můsli srdcem Belgická čokoláda4 Brusinky je bezlaktózové a vhodné pro všechny, kteří chtějí doplnit energii na celý den.

Dávkování

Smíchejte 25 - 30g směsi (jedna porce) s oblíbeným nápojem. Můsli je ideální zalité mlékem nebo rostlinným nápojem. Skvěle se také hodí k jogurtu nebo kefiru.

Složení

Instantní ovesné vločky 50 %, třtinový cukr, brusinky 8 % (brusinky, cukr, slunečnicový olej), za studena lisovaný řepkový olej, ječný sladový výtažek (ječný slad, pitná voda), pufovaná rýže, jablečno-višňový koncentrát, belgická čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor, slunečnicový a sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma, vanilin), kakaový prášek, kokosové plátky, kakaové máslo.
Údaje o firmě
TOPNATUR s.r.o.
Wwww.topnatur.cz

Příbalový léták