Nomina Cereální kaše ječná—300 g

Instantní obilninová kaše s vysokou nutriční hodnotou. Díky snadné přípravě je vhodným doplňkem jídelníčku, rychle tělu navrací základní sacharidy a minerály vyčerpané sportem apod.

Cena vč. DPH
44 Kč
Dostupnost
skladem 3 ks


PDK: 3441269 | Zbozi: 18121827

Popis produktu

Instantní obilninová kaše s vysokou nutriční hodnotou. Díky snadné přípravě je vhodným doplňkem jídelníčku, rychle tělu navrací základní sacharidy a minerály vyčerpané sportem apod.

Užití

Instantní kaše Nomina jsou výrobky s vysokou nutriční hodnotou. Vzhledem k jejich lehké stravitelnosti a snadné přípravě jsou ideální i jako součást sportovního jídelníčku.
Představují tak moderní a zdravý způsob výživy, vhodný pro všechny věkové kategorie.
Kaše Nomina rychle navrací tělu základní sacharidy a minerály vyčerpané z organismu. * Bez cukru * Bez konzervantů, aromat a barviv * Snadná příprava * Lehce stravitelná
Kaše Nomina je také možno použít jako zahušťovadlo a pojivo do omáček, těst, masových a zeleninových nebo ovocných směsí.

Dávkování

Základní příprava: do teplého mléka přidáváme za stálého míchání kaši Nomina, až docílíme požadovanou hustotu. Kaši můžeme dochutit máslem, kakaem, ovocem apod...

Kontraindikace

Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku výrobku.

Vedlejší příznaky

Nejsou popsány.

Fakta

Instantní kaše jsou výrobky s výraznou nutriční hodnotou a mimořádně lehkou stravitelností. Navíc se dají velmi snadno a rychle připravit a tak mají předpoklad stát se běžnou součástí i sportovního jídelníčku. Představují moderní a zdravý způsob výživy, vhodný pro všechny věkové kategorie. Po tréninkovém zatížení rychle vrací tělu základní sacharidy a minerály vyčerpané z organismu, tedy pomáhají vrátit organismus do normálního stavu. Jejich předností je variabilnost použití a především lehká stravitelnost.
Do výrobků nepoužíváme žádná sladidla, aromata ani barviva. Neobsahují geneticky upravené organismy.

Složení

Ječmen, oves, špalda, celozrnná rýže a ovesné vločky.
Údaje o firmě ,
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
Vídeň 6
Velké Meziřící 594 01 infoanominal.cz
Wwww.nominal.cz

Příbalový léták