Topnatur ColonFit plus —180 kapslí

ColonFit plus - formule 4 v 1 (probiotika, prebiotika, vláknina a trávicí enzymy), je potravina pro zvláštní lékařské účely, která obsahuje vysoké množství rozpustné vlákniny psyllium. Produkt je určen pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech.

Cena vč. DPH
412 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3392835 | Zbozi: 18122577

Popis produktu

ColonFit plus - formule 4 v 1 (probiotika, prebiotika, vláknina a trávicí enzymy), je potravina pro zvláštní lékařské účely, která obsahuje vysoké množství rozpustné vlákniny psyllium. Produkt je určen pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech.

Užití

Pro ty, kteří chtějí využívat účinků ColonFitu, ale mají tendenci k úporné zácpě, suché stolici a hemoroidům. Vhodné rovněž pro starší lidi a rekonvalescenty. Není vhodný pro lidi, kteří trpí žaludečními nebo dvanácterníkovými vředy.

Dávkování

NÁVOD K POUŽITÍ
Užívejte nejlépe 10 minut před jídlem. Dospělí užívejte 10 kapslí jednou nebo dvakrát denně. Zapijte vodou nebo ovocnou šťávou (200 - 300 ml).
Děti 5 kapslí jednou nebo dvakrát denně, zapít vodou nebo ovocnou šťavou (100 - 200 ml). Podávání ColonFitu dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem.
Po dvou týdnech užívání mohou někteří lidé snížit dávkování ColonFitu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být užíván jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Upozornění: užívání ColonFitu může způsobit, že se začnete dusit. Proto vždy ColonFit řádně zapijte, nejlépe množstvím 200 - 250 ml na 5 kapslí ColonFit. Pokud jste v nedávné době prodělali nějakou operaci střev, či máte jiné střevní obstrukce, konzultujte vždy užívání ColonFitu se svým lékařem. Pokud kdykoliv v průběhu užívání ColonFitu pocítíte nějaké potíže, přestaňte s jeho užíváním a poraďte se s lékařem. Není vhodné pro děti do 3 let.

Fakta

ColonFit plus je 100% rostlinný produkt. Při jeho každodenním užívání dodá vašemu tělu dostatečný příjem vlákniny, zároveň však poskytuje živé kultury - přátelské bakterie a živiny pro růst těchto přátelských bakterií. Tato funkční kombinace se označuje jako
SYMBIOTIKUM. Pro zajištění symbiotického efektu je důležité složení a poměr jednotlivých ingrediencí a proto je složení ColonFitu patentově chráněno.
TRAVICÍ ENZYMY: s rostoucím věkem klesá tvorba trávicích enzymů v našem těle a proto je vhodné tyto enzymy doplňovat. ColonFit plus obsahuje směs rostlinných enzymů pro zvýšení jeho účinku a zlepšení komfortu trávení potravy, zejména kořeněných jídel, luštěnin, zeleniny apod.

Poznámka

Vláknina Psyllium — rozemleté osemení jitrocele indického, které absorbuje ve vodě více než 40krát svou vlastní hmotnost, je ideálním zdrojem vlákniny pro zajištění funkčnosti
ColonFitu a dieteticky pomáhá při poruchách motility střev, které jsou doprovodným příznakem zácpy.
Zivé kultury (laktobacily a bifidobakterie), jsou známé též jako přátelské bakterie.
Inulín (frukto-oligosacharidy) je extrahován z čekanky a slouží zejména jako živný substrát pro přátelské bakterie, ty pak získávají konkurenční výhodu oproti jiným bakteriím.
Trávicí enzymy: směs trávicích enzymů - proteáza, betain HCL, papain, bromelain, semena fenyklu, kořen zázvoru a máty peprné.

Složení

mg), inulín (2100 mg), směs trávicí enzymů: Proteáza (60 mg), papain (30 mg), bromelain (30 mg), betain HCI (45 mg), mletý kořen zázvoru (30 mg), mleté lístky máty peprné (30 mg), mleté fenyklové semínko (30 mg), probiotické kultury (1,4x109 CFU): Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum,
Lactobacillus bulgaricus; kapsle: želatina, voda
Údaje o firmě www.zdravastreva.cz, www.colonfit.cz, www.topnatur.cz

Příbalový léták