Topnatur ColonFit plus—180 g

ColonFit plus - formule 4 v 1 (probiotika, prebiotika, vláknina a trávicí enzymy), je potravina pro zvláštní lékařské účely, která obsahuje vysoké množství rozpustné vlákniny psyllium a je určená pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech.

Cena vč. DPH
347 Kč
Dostupnost
skladem 9 ks


PDK: 3392900 | Zbozi: 18122579

Popis produktu

ColonFit plus - formule 4 v 1 (probiotika, prebiotika, vláknina a trávicí enzymy), je potravina pro zvláštní lékařské účely, která obsahuje vysoké množství rozpustné vlákniny psyllium a je určená pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech.

Užití

Pro ty, kteří chtějí využívat účinků ColonFitu, ale mají tendenci k úporné zácpě, suché stolici a hemoroidům. Vhodné rovněž pro starší lidi a rekonvalescenty. Není vhodný pro lidi, kteří trpí žaludečními nebo dvanácterníkovými vředy.

Dávkování

NÁVOD K POUŽITÍ
Užívejte nejlépe 10 minut před jídlem. Dospělí užívejte 2 čajové lžičky (10 g) rozmíchejte v menším množství vody nebo ovocné šťávy (100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned vypijte. Zapijte další vodou nebo ovocnou šťávou (asi 200 ml).
Děti - 1 čajovou lžičku (5 g) rozmichejte v menším množství vody nebo ovocné šťávy (asi 100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned podejte dítěti k vypití. Zapijte dalšími 100 ml tekutiny. Podávání ColonFitu plus dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem.
Po dvou týdnech užívání mohou někteří lidé snížit dávkování ColonFitu plus.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být užíván jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Upozornění: užívání ColonFitu může způsobit, že se začnete dusit. Proto vždy ColonFit řádně zapijte, nejlépe množstvím 200 - 250 ml. Pokud jste v nedávné době prodělali nějakou operaci střev, či máte jiné střevní obstrukce, konzultujte vždy užívání ColonFitu se svým lékařem. Pokud kdykoliv v průběhu užívání ColonFitu pocítíte nějaké potíže, přestaňte s jeho užíváním a poraďte se s lékařem. Není vhodné pro děti do 3 let.

Fakta

ColonFit plus je 100% rostlinný produkt. Při jeho každodenním užívání dodá vašemu tělu dostatečný příjem vlákniny, zároveň však poskytuje živé kultury - přátelské bakterie a živiny pro růst těchto přátelských bakterií. Tato funkční kombinace se označuje jako
SYMBIOTIKUM.
TRÁVICÍ ENZYMY: s rostoucím věkem klesá tvorba trávicích enzymů v našem těle a proto je vhodné tyto enzymy doplňovat. ColonFit plus obsahuje směs rostlinných enzymů pro zvýšení jeho účinku a zlepšení komfortu trávení potravy, zejména kořeněných jídel, luštěnin, zeleniny apod.

Poznámka

Vláknina Psyllium — rozemleté osemení jitrocele indického, které absorbuje ve vodě více než 20krát svou vlastní hmotnost, je ideálním zdrojem vlákniny pro zajištění funkčnosti
ColonFitu a dieteticky pomáhá při poruchách motility střev, které jsou doprovodným příznakem zácpy.
Zivé kultury (laktobacily a bifidobakterie), jsou známé též jako přátelské bakterie.
Inulín (frukto-oligosacharidy) je extrahován z čekanky a slouží zejména jako živný substrát pro přátelské bakterie, ty pak získávají konkurenční výhodu oproti jiným bakteriím.
Trávicí enzymy: směs trávicích enzymů - proteáza, betain HCL, papain, bromelain, semena fenyklu, kořen zázvoru a máty peprné.

Složení

(3000 mg), směs trávicí enzymy: Proteáza (85 mg), papain (43 mg), bromelain (43 mg), betain HCI (65 mg), mletý kořen zázvoru (43 mg), mleté lístky máty peprné (43 mg), mleté fenyklové semínko (43 mg), probiotické kultury (2x109 CFU): Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum,
Lactobacillus bulgaricus.
Údaje o firmě www.zdravastreva.cz, www.colonfit.cz, www.topnatur.cz

Příbalový léták