Terezia B-komplex Super Forte+—100 tablet

B-komplex je souhrnné označení pro vitaminy skupiny B. Jsou to ve vodě rozpustné vitaminy, které jsou důležité pro správné fungování organizmu.

Cena vč. DPH
149 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3778488 | Zbozi: 18133637

Popis produktu

B-komplex je souhrnné označení pro vitaminy skupiny B. Jsou to ve vodě rozpustné vitaminy, které jsou důležité pro správné fungování organizmu.

Užití

Vitamin B1 (thiamin) přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu, normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti a činnosti srdce.
Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k udržení normálního stavu sliznic a červených krvinek, k udržení normálního stavu pokožky a zraku, k normálnímu energetickému metabolizmu železa, k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Vitamin B3 (niacin) přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu, k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, k snížení únavy a vyčerpání.
Vitamin B5 (kyselina pantothenová) přispívá k normální syntéze a metabolizmu steroidních hormonů,vliv na metabolizmus vitaminu D a neurostransmiterů.
Vitamin B6 (pyridoxin) přispívá k normální syntéze cysteinu a metabolizmu homocysteinu, k normálnímu metabolizmu bílkovin a glykogenu, k regulaci hormonální aktivity.
Vitamin B7 (biotin / vitamin H) přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, k normálnímu metabolizmu makroživin, k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky.
Vitamin B9 (kyselina listová) přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální syntéze aminokyselin, k normální krvetvorbě a metabolizmu homocysteinu.
Vitamin B12 (kobalamin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě červených krvinek a k normální funkci imunitního systému.

Dávkování

1 tableta denně.
Není vhodné pro děti do 12 let.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Nepřekračujte denní doporučenou dávku.
Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu.
Vhodné pro těhotné a kojící ženy.
Uchovávejte v suchu do 25 C.
Tabletu spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru.

Složení

Protispékavá látka mikrokrystalická celulóza, nikotinamid, plnidlo fosforečnan vápenatý, pantothenát vápenatý, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, pojivo polyvinylpyrrolidon, potah tablety (hydroxypropymethylcelulóza, barvivo — riboflavin), protispékavá látka © stearan © hořečnatý, kyselina © pteroylmonoglutamová, © biotin, kyanokobalamin.
Údaje o firmě https://www.terezia.eu/

Příbalový léták