Terezia B-komplex Super Forte+—100 tablet

B-komplex je souhrnné označení pro vitaminy skupiny B. Jsou to ve vodě rozpustné vitaminy, které jsou důležité pro správné fungování organizmu.

Cena vč. DPH
119 Kč
153 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3778488 | Zbozi: 18133637

Popis produktu

B-komplex je souhrnné označení pro vitaminy skupiny B. Jsou to ve vodě rozpustné vitaminy, které jsou důležité pro správné fungování organizmu.

Užití

Vitamin B1 (thiamin) přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu, normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti a činnosti srdce.
Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k udržení normálního stavu sliznic a červených krvinek, k udržení normálního stavu pokožky a zraku, k normálnímu energetickému metabolizmu železa, k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Vitamin B3 (niacin) přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu, k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, k snížení únavy a vyčerpání.
Vitamin B5 (kyselina pantothenová) přispívá k normální syntéze a metabolizmu steroidních hormonů,vliv na metabolizmus vitaminu D a neurostransmiterů.
Vitamin B6 (pyridoxin) přispívá k normální syntéze cysteinu a metabolizmu homocysteinu, k normálnímu metabolizmu bílkovin a glykogenu, k regulaci hormonální aktivity.
Vitamin B7 (biotin / vitamin H) přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, k normálnímu metabolizmu makroživin, k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky.
Vitamin B9 (kyselina listová) přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální syntéze aminokyselin, k normální krvetvorbě a metabolizmu homocysteinu.
Vitamin B12 (kobalamin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě červených krvinek a k normální funkci imunitního systému.

Dávkování

1 tableta denně.
Není vhodné pro děti do 12 let.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Nepřekračujte denní doporučenou dávku.
Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu.
Vhodné pro těhotné a kojící ženy.
Uchovávejte v suchu do 25 C.
Tabletu spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru.

Složení

Protispékavá látka mikrokrystalická celulóza, nikotinamid, plnidlo fosforečnan vápenatý, pantothenát vápenatý, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, pojivo polyvinylpyrrolidon, potah tablety (hydroxypropymethylcelulóza, barvivo — riboflavin), protispékavá látka © stearan © hořečnatý, kyselina © pteroylmonoglutamová, © biotin, kyanokobalamin.
Údaje o firmě https://www.terezia.eu/

Příbalový léták