Pangamin Bifi Plus s inulinem—sáček 200 tablet

Oblíbená kombinace pivovarských kvasnic, mikrobiálních kultur - probiotik a rozpustné vlákniny inulinu, doplněné pupalkovým olejem.

Cena vč. DPH
105 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8595226400250 | Zbozi: 18103450

Popis produktu

Oblíbená kombinace pivovarských kvasnic, mikrobiálních kultur - probiotik a rozpustné vlákniny inulinu, doplněné pupalkovým olejem.

Účinné látky

Pivovarské kvasnice
Laktobacily
Bifidobakterie

Užití

Pivovarské kvasnice s bifidobakteriemi, lactobacily a inulinem, které stimulují růst a aktivitu střevní mikroflóry. Pupalkový olej je významným zdrojem nenasycených mastných kyselin - linolové a gama-linolenové.
Pupalkový olej pro fyziologické procesy (hormonální rovnováhu) v organismu.
Mikrobiální kultury - probiotika Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium lactis jsou součástí střevní mikroflóry.
Inulin je zdrojem živin pro mikroflóru v tlustém střevě.
Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes.
Vlastnosti pivovarských kvasnic, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Látky v nich obsažené se rozvíjí životními procesy v buňkách při kvašení a z ječmene procesem klíčení.

Dávkování

Děti 2x denně 2 tablety po jídle. Dospělí 2-3x denně 4 tablety po jídle. Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Fakta

především změna životního stylu, provázená stresem, spolu se zhoršeným životním prostředím. Jednou z podmínek úspěšné ochrany organismu je vyvážený přívod vitaminů, stopových prvků a minerálních látek. Tyto látky jsou nenahraditelné a nutné pro správnou činnost orgánů našeho těla. Protože lidský organizmus až na nepatrné výjimky tyto látky neprodukuje, musí se mu dodávat. Vynikajícím přírodním zdrojem těchto látek jsou právě výrobky programu Pangamin.
Obsahuje vyjmenované alergeny: lepek, mléko.

Poznámka

Složení

mikroorgamy (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis)
Bez tabletovacích přísad.
Údaje o firmě www.pangamin.cz
Wwww.rapeto.cz

Příbalový léták