Pangamin Bifi Plus s inulinem—200 tablet

BIFI PANGAMIN PLUS s inulinem je přírodní přípravek, obsahující 50 % kvasničné biomasy a 50 % zakysaného odtučněného mléčného polotovaru s obsahem mikroorganizmů.

Cena vč. DPH
103 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 8595226400335 | Zbozi: 18115589

Popis produktu

BIFI PANGAMIN PLUS s inulinem je přírodní přípravek, obsahující 50 % kvasničné biomasy a 50 % zakysaného odtučněného mléčného polotovaru s obsahem mikroorganizmů.

Užití

BIFI PANGAMIN PLUS s inulinem je přírodní přípravek, obsahující 50 % kvasničné biomasy a 50 % zakysaného odtučněného mléčného polotovaru s obsahem užitečných mikroorganizmů, © obohacený o © nenasycené © mastné kyseliny | (linolovou a gama-linolenovou) ze semen pupalky dvouleté. Pupalkový olej v kombinaci se sušenými kvasnicemi a bakteriemi mléčného kvašení vhodně rozšiřuje složení přípravku, které má pozitivní účinek na organizmus. Zeny ho ocení při předmenstruačních obtížích, bolestech a depresích. BIFI PANGAMIN PLUS s inulinem omezuje negativní vliv životního prostředí a nesprávných výživových návyků.
Vitaminy, minerály, stopové prvky, bílkoviny a řadu dalších v kvasnicích obsažených látek je třeba vnímat jako biologický komplex, který tvoří přes někdy relativně nízký obsah účinných prvků v přípravku protiváhu řadě multivitaminových preparátů. Svým vzájemným přirozeným působením tyto prvky několikanásobně zvyšují prospěšnost lidskému organizmu. Přípravky s obsahem pivovarských kvasnic nabízí to nejlepší ze současné nabídky doplňků výživy.

Dávkování

Děti 2x denně 2 tablety po jídle. Dospělí 2-3x denně 4 tablety po jídle. Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Fakta

především změna životního stylu, provázená stresem, spolu se zhoršeným životním prostředím. Jednou z podmínek úspěšné ochrany organismu je vyvážený přívod vitaminů, stopových prvků a minerálních látek. Tyto látky jsou nenahraditelné a nutné pro správnou činnost orgánů našeho těla. Protože lidský organizmus až na nepatrné výjimky tyto látky neprodukuje, musí se mu dodávat. Vynikajícím přírodním zdrojem těchto látek jsou právě výrobky Programu Pangamin.

Složení

Setrmě sušené pivovarské kvasnice, užitečné mikroorganizmy — (bifidobakterie a laktobacily), pupalkový olej.
Údaje o firmě
Wwww.rapeto.cz

Příbalový léták