Sunar Vanilkové sušenky—175 g

Sunar vanilkové sušenky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání. Určeno pro děti od dokončeného 6. měsíce věku.

Cena vč. DPH
66 Kč
Dostupnost
skladem 5 ks


PDK: 3310423 | Zbozi: 18116218

Popis produktu

Sunar vanilkové sušenky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání.
Určeno pro děti od dokončeného 6. měsíce věku.

Užití

Sunar sušenky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání. Velikost a tvar sušenek jsou přizpůsobeny dětským ručičkám. Zároveň pomáhají učit děti lépe žvýkat větší kousky.
Jemná chuť. Vynikající chuť sušenek je dána jejich složením a přirozeným obsahem obilovin.
Vybrané cereálie. Sušenky Sunar jsou vyrobeny z pečlivě vybraných obilovin, které se v tomto věku stávají běžnou součástí jídelníčku.
Vysoká kvalita. Sušenky Sunar jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních surovin bez použití konzervačních látek a barviv“.
Vitamin B1* a vápník. Sušenky Sunar jsou obohaceny o vitamin B1* a vápník. Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. *Podle zákona.
Potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce.
Sušenky Sunar můžete také přidat do ovocného příkrmu, kaše nebo je nechat rozpustit v kojenecké mléčné výživě, dětském čaji či šťávě.
Sušenky by měly být pouze součástí pestrého a vyváženého jídelníčku.

Dávkování

Doporučujeme denně konzumovat max. 4-6 ks sušenek.
Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku.

Fakta

Potravina pro zvláštní výživu — potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce.

Složení

Pšeničná mouka 47,8 %, cukr, pšeničný škrob, palmový olej, sušená syrovátková bílkovina (z mléka), minerální látky (uhličitan vápenatý), kypřicí látky (hydrogenuhličitan sodný), přírodní vanilkové aroma (0,6%), thiamin (vitamin B1). Může obsahovat stopy lískových oříšků, mandlí a vajec.
Údaje o firmě
Www.Sunar.cz

Příbalový léták