Sanofi B-komplex forte—100 tablet

Sanofi B-komplex forte—100 tablet

Vitaminy B1, B2, B6 a niacin přispívají k normální činnosti nervové soustavy.Vitamin B2 a niacin přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic.Vitaminy B2 a B6, niacin a kyselina pantothenová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Cena vč. DPH
189 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2482462 | Zbozi: 18104522

Popis produktu

Vitaminy B1, B2, B6 a niacin přispívají k normální činnosti nervové soustavy. Vitamin B2 a niacin přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic. Vitaminy B2 a B6, niacin a kyselina pantothenová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Účinné látky

Vitaminy B1, B2, B6
Niacin
Kys. Panthotenová

Užití

Vitaminy jsou nezbytné pro správné fungování organismu.
Zdroj vitaminů B1, B2, B6, niacinu a kyseliny pantothenové.

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let - 1 potahovaná tableta B-komplexu Sanofi 1x denně

Kontraindikace

Není určeno pro děti do 12 let.

Poznámka

Přebytečné množství B vitamínů se vyloučí močí. Ukládat mimo dosah dětí!
Nepřekračujte doporučené dávkování! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy!
Uchovávejte v suchu při teplotě 10—25 "C v dobře uzavřeném obalu. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem! Přípravek obsahuje laktózu a sacharózu.

Složení

Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Niacin, Kyselina pantothenová, sacharosa, laktosa, nikotinamid, kukuřičný škrob, talek (protispékavá látka), D-pantothenan vápenatý, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin-hydrochlorid, oxid titaničitý (barvivo), želatina, stearan © vápenatý | (protispékavá © látka) včelí vosk | bílý (lešticí | látka), karboxymethylcelulosa (stabilizátor), oxid křemičitý (protispékavá látka), karnaubský vosk (lešticí látka); chinolinová žluť, žluť SY, Ponceau 4R (barviva).

Příbalový léták