Generica B-komplex forte—100 tablet

Doplněk stravy s obsahem komplexu vitaminů B. Přípravek je možné díky pečlivému výběru vitaminů skupiny B užívat na denní doplnění.

Cena vč. DPH
185 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 85801776 | Zbozi: 18104634

Popis produktu

Doplněk stravy s obsahem komplexu vitaminů B. Přípravek je možné díky pečlivému výběru vitaminů skupiny B užívat na denní doplnění.

Užití

Vitamin B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Napomáhá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti srdce.
Vitamin B2 přispívá k udržení normálního stavu sliznic, zraku a pokožky. Napomáha k normálnímu metabolismu železa a k udržení normálních červených krvinek. Přispívá i k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Napomáha k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální tvorbě červených krvinek a k normální funkci imunitního systému. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Vitamin B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá i k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.
Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic. Napomáhá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.
Niacin přispívá k udržení normálního stavu sliznic a pokožky. Napomáhá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Přispívá i k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Kyselina listová - aby tělo dokázalo kyselinu listovou využít, musí ji metabolizovat na aktivní formu, tzv. folát. Folát přispívá k normální syntéze aminokyselin, podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.
Napomáhá ik normální krvetvorbě, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti.
Kyselina pantotenová přispívá k normální mentální činnosti, k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáha i k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů.

Dávkování

Denně jednu tabletu, zapít vodou.

Fakta

Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.
Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.
Není vhodný pro děti do 12 let.
Přípravek se musí uskladňovat mimo dosah malých dětí, při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.
Přípravek neužívejte po datu minimální trvanlivosti vyznačeném na obalu!
Pestrá, vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité faktory Vašeho zdraví.

Příbalový léták