Ocutein Brillant Lutein 25mg DaVinci Academia—90+30 tobolek, dárek

OCUTEIN BRILLANT Lutein 25 mg – to je brilantní péče o můj zrak! Obsahuje více luteinu, zinek a vitamín A pro udržení kvality normálního zraku.

Cena vč. DPH
896 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2877257 | Zbozi: 18111736

Popis produktu

OCUTEIN BRILLANT Lutein 25 mg — to je brilantní péče o můj zrak! Obsahuje více luteinu, zinek a vitamín A pro udržení kvality normálního zraku.

Užití

OCUTEIN© BRILLANT Lutein 25 mg je doplněk stravy, který obsahuje více luteinu, zinek a vitamin A pro udržení kvality normálního zraku. Přípravek je navíc obohacen o fosfatidylcholin, který dále zlepšuje vstřebávání a využití luteinu.
Přírodní KAROTENOID COMPLEX: Lutein, zeaxanthin, vitamin A - tyto látky tvoří významnou skupinu karotenoidů, které jsou soustředěny zejména ve žluté skvrně - malé části sítnice, která je zodpovědná za centrální vidění.
Vitamin A přispívá ke správné funkci zraku.
ANTIOXIDANT COMPLEX: Zinek, měď a selen - UV záření a další ionizační záření vyvolávají nadměrný vznik volných radikálů, které mohou poškodit membrány a proteiny v čočce. Organizmus se dovede proti volným radikálům účinně bránit pomocí tzv. antioxidantů, které mají schopnost volné radikály neutralizovat. Proto je přípravek velmi vhodně doplněn o zinek, měď a selen, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením.

Dávkování

1 tobolka 1x denně.

Příznaky

Proč užívat OCUTEIN© BRILLANT Lutein 25mg? - Přispívá k udržení normální kvality zraku (vitamin A, zinek), - přispívá k ochraně buněk před oxidačním poškozením (zinek, měď, selen), - komplexní výživa pro vaše oči, - extra velké množství luteinu - 25 mg, - obsahuje fosfatidylcholin, který zvyšuje biologickou dostupnost luteinu.

Fakta

Ukládejte mimo dosah dětí!
Výrobek není určen pro děti do 3 let.
Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Vhodné pro diabetiky.
Bez umělých barviv.
Údaje o firmě www.simply-you.cz

Příbalový léták