Jehly Verifine pro všechna inzulínová pera—31 g x 6 mm, 100 ks

Zdravotnický prostředek

Aplikační jehly pro inzulínová pera VERIFINE jsou vhodné díky speciální konstrukci závitu pro všechny obvyklé typy inzulínových per. Silikonová povrchová vrstva jehličky spolu s atraumaticky hladkou fasetou zajišťuje téměř nevnímatelný vpich.

Cena vč. DPH
190 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3165033 | Zbozi: 18119718

Popis produktu

Aplikační jehly pro inzulínová pera VERIFINE jsou vhodné díky speciální konstrukci závitu pro všechny obvyklé typy inzulínových per. Silikonová povrchová vrstva jehličky spolu s atraumaticky hladkou fasetou zajišťuje téměř nevnímatelný vpich.

Užití

Jehly VERIFINE jsou technologickým výrobkem nové generace určeným pro aplikaci inzulínu prostřednictvím inzulínových per. Speciální konstrukce závitu jehel VERIFINE v kombinaci s ochranným víčkem umožňuje snadné a bezpečné nasazení jehličky na všechny běžně používané typy inzulínových per. Silikonová povrchová vrstva jehličky spolu s atraumaticky hladkou fasetou zajišťuje téměř nevnímatelný vpich.

Dávkování

V ideálním případě použijte jehlu jednorázově. Dle potřeb je možné jehlu použít i opakovaně. Po použití jehlu vraťte do ochranného obalu a zlikvidujte.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.
Údaje o firmě
MTE spol. s r.o. je moderní, dynamická společnost, zabývající se od roku 1991 vývojem a distnbucí prostředků zdravotnické techniky pro diabetiky. Za dobu své dlouholeté činnosti si společnost MTE vybudovala vedoucí postavení v oblasti distribuce zdravotnických pomůcek pro diabetiky a zařadila se tak mezi největší firmy působící v oblasti specializované distribuce na území České republiky.
Hlavním předmětem činnosti společnosti MTE je spolehlivá distribuce námi dodávaných zdravotnických pomůcek do lékáren, prodejen zdravotnických potřeb, nemocnic, ordinací, pacientům a marketingová podpora těchto produktů. Společnosti a produkty, které v ČR zastupujeme, se řadí mezi absolutní světovou špičku v oblastech svého působení (Johnson £ Johnson — divize LifeScan, Baťa, Loana, Eli Lilly, Novo Nordisk).
Společnost MTE se také zabývá vývojem zdravotních pomůcek. Mezi naše vlastní výrobky patřil např. jeden z prvních glukometrů na českém trhu, nebo pero pro odběry kapilární krve z prstu. V současnosti vyrábíme velmi oblíbené diabetické ponožky
Diacomfort.
Společnost MTE také mimo distribuční činnost a vývoj provozuje prodejnu zdravotnické techniky a lékárnu, které nabízí kompletní sortiment léků, potravinových doplňků, kosmetiky a zdravotnických pomůcek pacientům za zvýhodněných podmínek.

Příbalový léták