Infadolan 1600 IU/g + 300 IU/g mast—100 g

Humánní léčivý přípravek

Infadolan se používá na neinfikované drobné rány, eroze, ragády, popáleniny I. stupně, dekubity, prevence opruzení u dětí a dospělých apod. Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
193 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2920719 | Zbozi: 18103589

Popis produktu

Infadolan se používá na neinfikované drobné rány, eroze, ragády, popáleniny I. stupně, dekubity, prevence opruzení u dětí a dospělých apod. Čtěte podrobně příbalový leták.

Účinné látky

Retinoli acetas
Ergocalciferolum

Užití

Přípravek obsahuje vitamín A a D2 a je vhodný k urychlení obnovy pokožky na postiženém místě. Používá se na neinfikované drobné rány a oděrky, popáleniny |. stupně, suchou, popraskanou kůži, trhliny v kožních rýhách. Vhodný k promašťování suché pokožky, prevence vzniku opruzenin u dětí i dospělých. Na doporučení lékaře i k léčbě bércových vředů ( k urychlení epitelizace, hojení vředů, které mají čistou, neinfikovanou spodinu), proleženin apod.

Dávkování

Dospělým i dětem se nanáší Infadolan v tenké vrtsvě na postižené místo nebo na suchou kůži 1- 3x denně.

Kontraindikace

Možná přecitlivělost na některou ze složek přípravku. Nesmí přijít do styku s oční spojivkou.

Vedlejší příznaky

Možnost kožní reakce při přecitlivělosti na některou složku přípravku - svědění, zčervenání, pocity pálení.

Fakta

HERBACOS-BOFARMA, s.r.o. je významnou inovativní českou farmaceutickou firmou a nositelem nových trendů. Svoji nabídku staví na nejnovějších vědeckých poznatcích při současném respektování tradičních zkušeností. Při výrobě využívá moderních technologických postupů, které jsou garancí vysoké jakosti u nových i u tradičních receptur.

Poznámka

Jestliže nedojde k ústupu Vašich obtíží do 7 dnů nebo naopak dojde k jejich zhoršení, obraťte se na lékaře. Délka léčby Infadolanem bez porady s lékařem by neměla přesáhnout 2 týdny.
Údaje o firmě
Wwww.hbf.cz

Příbalový léták