Cicatridina poševní čípky—10x 2 g

Zdravotnický prostředek

Pomocná léčba při obnově atrofických a dystrofických stavů vaginální sliznice. Napomáhá hojení po porodu, gynekologické chirurgii, při dystrofiích po chemoterapii, ionizačním záření, při vysychání sliznice i z důvodu nedostatku estrogenu.

Cena vč. DPH
505 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8032595870166 | Zbozi: 18103179

Popis produktu

Pomocná léčba při obnově atrofických a dystrofických stavů vaginální sliznice.
Napomáhá hojení po porodu, gynekologické chirurgii, při dystrofiích po chemoterapii, ionizačním záření, při vysychání sliznice i z důvodu nedostatku estrogenu.

Účinné látky

Natrii hyaluronici
Extrakt z pupečníku asijského
Extrakt z měsíčku lékařského

Užití

Vaginální čípky © Cicatridina © působí díky © přítomnosti kyseliny © hyaluronové, mukopolysacharidu, který je hojně distribuován v mnoha tělesných tkáních.
Kyselina hyaluronová slouží jako strukturální podpora a přináší tak tkáním napětí, výživu a pružnost. Četné klinické studie prokázaly schopnost kyseliny hyaluronové urychlit a zlepšit proces reepitelizace a obnovy tkání.

Dávkování

Použijte jeden čípek večer nebo podle lékařského předpisu.
Délka používání závisí na vývoji příznaků; v případě potřeby se Vaginální čípky
Cicatridina mohou používat po dlouhou dobu.
Vyjměte čípek tahem za dvě křidélka blistru a zaveďte ho hluboko do pochvy. Z hygienického hlediska je správné si umýt ruce před a po použití zdravotnického prostředku.

Příznaky

Pálení a svědění pochvy. Bolestivý pohlavní styk.

Kontraindikace

Zjištěná přecitlivělost na některou složku tohoto přípravku.

Vedlejší příznaky

Zvláště prodloužené používání všech topicky aplikovaných přípravků může vést k projevům přecitlivělosti. V těchto případech léčbu přerušte a poraďte se se svým lékařem pro účely zahájení vhodné léčby.

Fakta

Neobsahuje hormony.

Poznámka

PŘED POUŽITÍM SI PEČLIVÉ PŘEČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ!

Složení

Sodná sůl kyseliny hyaluronové 5 mg, olejový výtažek z pupečníku asijského, olejový výtažek z měsíčku lékařského, olejový výtažek z aloe pravé, esenciální olej z čajovníku australského, polosyntetické glyceridy, BHT.
Údaje o firmě
Wwww.axonia.cz eshop.axonia.cz
Wwww.cicatridina.cz

Příbalový léták