B-komplex kapky Generica—30 ml

První a jediný B-komplex ve formě kapek, určený pro děti od 3 let.Sladkost kapek zajišťuje xylitol. Kapky mají příjemnou ovocnou příchuť.

Cena vč. DPH
175 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2586098 | Zbozi: 18105338

Popis produktu

První a jediný B-komplex ve formě kapek, určený pro děti od 3 let Sladkost kapek zajišťuje xylitol. Kapky mají příjemnou ovocnou příchuť.

Užití

Vitamín B1 - přispívá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, - napomáhá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie - napomáhá ke správné funkci srdce.
Vitamín B2 - přispívá k zachování zdravých sliznic, k udržení dobrého zraku a zdravé pokožky, - napomáha ke správné látkové výměně železa a tím k udržení zdravých červených krvinek, - přispívá ke správnému fungování nervového systému, - přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy.
Vitamín B6 - přispívá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky. - napomáha k normální látkové výměně bílkovin a glykogenu, - napomáhá ke správné tvorbě červených krvinek, - napomáhá ke správnému fungování imunitního systému, - přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy.
Vitamín B12 - přispívá ke správné tvorbě červených krvinek - ke správnému fungování imunitního systému, - ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a tím ke snížení vyčerpání a únavy - napomáhá i ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky.
Biotin - přispívá k udržení zdravých vlasů, zdravé pokožky a k zachování zdravých sliznic - napomáhá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie, - ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky.
Niacin - přispívá k zachování zdravých sliznic a k udržení zdravé pokožky, - napomáhá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, - přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy.
Kyselina listová - aby tělo dokázalo kyselinu listovou využít, musí ji metabolizovat na aktivní formu, tzv. folát.
Folát - přispívá ke správné syntéze aminokyselin - sehrává úlohu v procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkaniv v době těhotenství - napomáhá i ke správné tvorbě krve - k správnému fungování imunitního systému, - ke snížení vyčerpání a únavy a správné funkci psychiky.
Kyselina pantotenová - přispívá ke zdravé duševní výkonnosti - ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy - napomáha i ke správné syntéze a látkové výměně steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů.

Dávkování

Doporučené dávkování: 3— 4 leté děti 10 kapek denně; 5 — 10 leté děti 20 kapek denně; 11- 14 leté děti 30 kapek denně.
Doporučené dávkování odpovídá průměrným hmotnostem dětí v jednotlivých věkových kategoriích. Předávkování neohrožuje zdraví, ale zbytečně zatěžuje organismus.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Po otevření originálního obalu spotřebujte obsah do dvou měsíců.
Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.
Nadměrná konzumace může mít laxativní účinky.
Přípravek se musí uskladňovat mimo dosah malých dětí, při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.
Přípravek neužívejte po datu minimální trvanlivosti vyznačeném na obalu!
Pestrá, vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité faktory Vašeho zdraví.

Příbalový léták