Wellion Vivaldi Calla Testovací proužky—50 ks

Zdravotnický prostředek

Testovací proužky Wellion CALLA jsou testovací proužky založené na biosenzorech, které dokáží změřit glykémie v čerstvé plné kapilární krvi do 6 vteřin a vyžadují velmi malé množství krve. K použití pouze s glukometry Wellion Calla.

Cena vč. DPH
292 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2470103 | Zbozi: 18105428

Popis produktu

Testovací proužky Wellion CALLA jsou testovací proužky založené na biosenzorech, které dokáží změřit glykémie v čerstvé plné kapilární krvi do 6 vteřin a vyžadují velmi malé množství krve. K použití pouze s glukometry Wellion Calla.

Užití

Testovací proužky Wellion CALLA jsou testovací proužky založené na biosenzorech reagujících na glukózu, což umožňuje rychlé změření glykémie v čerstvé plné kapilární krvi. Výsledky měření jsou kalibrovány ma hodnotu plazmy pro snazší srovnání s laboratorními výsledky, ale mohou být o 10 až 15 % vyšší než výsledky z referenční analýzy glykémie. Testovací proužek je také vybaven detekcí nedostatečného množství vzorku, která upozorní na nedostatečné množství k provedení měření, takže při každém měření je možné dosáhnout přesného a smysluplného výsledku.

Dávkování

Měření provádějte dle doporučení lékaře nebo dle příbalového letáku, minimálně však 1x denně. Testovací proužek použijte vždy jen JEDNOU.

Kontraindikace

Testovací proužky Wellion CALLA jsou citlivé na vlhkost a světlo. Po vyjmutí testovacího proužku z nádobky je nutné ji ihned pevně uzavřít. NENECHÁVEJTE žádné testovací proužky, které právě nepoužíváte, volně ležet mimo nádobku.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Glukometr Wellion Calla se nekalibruje, což eliminuje chyby způsobené špatným postupem kalibrace či chybným kalibračním kódem. Výsledky měření jsou kalibrovány na hodnotu plazmy pro snažší srovnání s laboratorními výsledky, a proužek je také vybaven detekcí nedostatečného množství vzorku, která upozorní na nedostatečné množství k provedení měření, takže si můžete být jisti, že každé měření je přesné a smysluplné.
Produkt pod názvem " Testovací proužky Wellion Calla 50ks" se po vyprodání zásob nahrazuje produktem pod názvem " Wellion Calla Vivaldi 50 ks". Kódy VZP a PDK zůstávají beze změn.

Poznámka

Produkt pod názvem " Testovací proužky Wellion Calla 50ks"“ se po vyprodání zásob nahrazuje produktem pod názvem " Wellion Calla Vivaldi 50 ks". Kódy VZP a PDK zůstávají beze změn.

Příbalový léták