Walmark Sinulan Forte Allergy—nosní sprej 15 ml

Walmark Sinulan Forte Allergy—nosní sprej 15 ml

Sinulan Forte Allergy je zdravotnický prostředek, který vytváří ochranný film na nosní sliznici, a omezuje nebo zabraňuje tak přímému kontaktu alergenů a patogenů se sliznicí.

Cena vč. DPH
186 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks

PDK: 3877033 | Zbozi: 18134170

Popis produktu

Sinulan Forte Allergy je zdravotnický prostředek, který vytváří ochranný film na nosní sliznici, a omezuje nebo zabraňuje tak přímému kontaktu alergenů a patogenů se sliznicí.

Užití

Předchází nebo minimalizuje projevy rinitidy (rýmy) a rinosinusitidy (zánět dutiny nosní a vedlejších nosních dutin). Jeho ochranná funkce je dána obsahem xyloglukanu, přírodního polymeru, který vykazuje schopnost chránit epitel a snižovat nadměrnou sekreci tekutin, jako je nosní sekret.
Sinulan Forte Allergy je speciálně navržen k regulaci a léčbě symptomů rinitidy i rinosinusitidy různého původu, zejména však alergického původu.
Sinulan Forte Allergy ulevuje od projevů alergií způsobených pyly, prachem nebo domácími zvířaty vytvořením překážky pro pronikání vzdušných alergenů. Sinulan Forte
Allergy lze užívat i preventivně v době, kdy předpokládáme pobyt v prostředí se zvýšeným obsahem vzdušných alergenů (období květu, práce na zahradě, domácí úklid, apod.), jelikož jeho působení přináší ochranu již v raném stádiu, ještě před propuknutím prvních projevů.
Sinulan Forte Allergy používejte vždy podle návodu k použití. Před jeho užitím konzultujte se svým lékařem nebo pracovníkem lékárny, pokud máte pochybnosti nebo pokud příznaky přetrvávají.
Aplikujte 1 až 2 vstřiky do každé nosní dírky 3 — 4 x denně. Doporučuje se užívat pravidelně od chvíle, kdy se pravděpodobně objeví první příznaky a v průběhu rýmy.
Dávka může být zvýšena podle závažnosti symptomů. 1. Lehce se vysmrkejte, abyste vyčistili nosní dírky 2. Protřepejte lahvičku a odstraňte ochranné víčko 3. Uchopte lahvičku ukazováčkem a prostředníčkem každým z jedné strany a palcem na dně lahvičky. Skloňte hlavu lehce dopředu a ucpěte jednu nosní dírku druhou rukou jemným tlakem prstu na stranu nosu. 4. Vsuňte aplikátor do volné nosní dírky a vstříkněte jednou nebo dvakrát. 5. Poté vsuňte aplikátor i do druhé nosní dírky a opakujte stejné kroky popsané výše. 6. Aplikátor znovu uzavřete víčkem.
Aplikátor výrobku Sinulan Forte Allergy umožňuje vznik malých kapének, které se vstříknutím dostatečně rozmístí v celé nosní dutině a dosáhnou dokonce i do její horní části.

Dávkování

1 až 2 vstřiky do každé nosní dírky 3 — 4 x denně. Doporučuje se užívat pravidelně od chvíle, kdy se pravděpodobně objeví první příznaky a v průběhu rýmy. Dávka může být zvýšena podle závažnosti symptomů.
Údaje o firmě www.walmark.eu

Příbalový léták