Silans Standard Ultra Soft Chránič sluchu—1 pár

Chránič sluchu SILANS STANDARD Ultra Soft je komfortní, tvarovatelný chránič sluchu vhodný k ochraně sluchu před hlukem. Ideální pro práce, které vyžadují absenci hluku. Je také vhodný k ochraně sluchu při koupání. Usnadňuje spánek a odpočinek.

Cena vč. DPH
23 Kč
Dostupnost
skladem 6 ks


PDK: 2829027 | Zbozi: 18126210

Popis produktu

Chránič sluchu SILANS STANDARD Ultra Soft je komfortní, tvarovatelný chránič sluchu vhodný k ochraně sluchu před hlukem. Ideální pro práce, které vyžadují absenci hluku.
Je také vhodný k ochraně sluchu při koupání. Usnadňuje spánek a odpočinek.

Užití

Chránič sluchu SILANS STANDARD Ultra Soft je vyroben z naprosto inertního jemného pěnového polyuretanu (paměťová pěna) a jeho použití je komfortní a pohodlné.
Použití: Čistýma rukama vytvarujte ze špuntu štíhlý váleček mezi ukazováčkem a palcem. Když je stlačen, vložte jej do zvukovodu. Umístění je snadnější, pokud v okamžiku vložení přidržíte ucho v horní části boltce směrem od hlavy. Několik sekund jej přidržujte, až ucítíte, že se uvnitř ucha pomalu rozvinuje.

Dávkování

Kdykoliv dle potřeby a přání. Vzhledem k tomu, že tyto špunty nelze důkladně čistit a dezinfikovat, doporučujeme je pro jednorázové použití.

Poznámka

Další podrobné informace naleznete v příbalové informaci.

Příbalový léták