Stérimar Cu Nos náchylný k infekci—50 ml

Zdravotnický prostředek

Stérimar Nos náchylný k infekci je zdravotnický prostředek pro miminka, děti a dospělé. Čistí nos, hydratuje a obnovuje vlhkost sliznice, chrání před nachlazením a rýmou a snižuje riziko jejich komplikací.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 3497261 | Zbozi: 18124644

Popis produktu

Stérimar Nos náchylný k infekci je zdravotnický prostředek pro miminka, děti a dospělé.
Čistí nos, hydratuje a obnovuje vlhkost sliznice, chrání před nachlazením a rýmou a snižuje riziko jejich komplikací.

Užití

Stérimar Nos náchylný k infekci je fyyiologický roztok mořské vody, který obsahuje stejnou koncentraci soli jako buňky lidského těla.
Filtrovaná 100% přírodní mořská voda bez konzervačních látek využívá blahodárné účinky minerálních solí a stopových prvků a je obohacena o měď. - Čistí nos a odstraňuje nečistoty, viry a bakterie - hydratuje a obnovuje přirozenou vlhkost nosní sliznice - chrání před nachlazením a rýmou a snižuje riziko jejich komplikací.
Každodenní použití přípravku Stérimar Nos náchylný k infekci je doporučeno v období zvýšené nemocnosti a v zimních měsících a na čištění nosu před použitím léčivých přípravků aplikovaných do nosu.

Dávkování

2-6 vstřiků denně.

Složení

Mořská voda 31,82 ml, pentahydrát měďnaté soli, čištěná voda do 100 ml. Asepticky balené. Tlaková nádobka s inertním plynem (dusík). Roztok se nachází ve vnitřním zásobníku a nepřichází do kontaktu s dusíkem.
Čistý objem: 150ml. Přibližně 150 vstřiků.

Příbalový léták