Stérimar Baby Hygiena—100 ml

Zdravotnický prostředek

STÉRIMAR Baby Nosní hygiena je zdravotnický prostředek pro děti ve věku 0-3 roky, které ještě neumí smrkat. Čistí nos a odstraňuje nečistoty, hydratuje a obnovuje přirozenou vlhost nosní sliznice. Přírodní produkt bez konzervačních látek.

Cena vč. DPH
282 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3518082 | Zbozi: 18123674

Popis produktu

STERIMAR Baby Nosní hygiena je zdravotnický prostředek pro děti ve věku 0-3 roky, které ještě neumí smrkat. Čistí nos a odstraňuje nečistoty, hydratuje a obnovuje přirozenou vlhost nosní sliznice. Přírodní produkt bez konzervačních látek.

Užití

Fyziologický roztok mořské vody pro hygienu nosu nejmenších dětí. STÉRIMAR Baby
Nosní hygiena je zdravotnický prostředek. Přírodní produkt bez konzervačních látek. Je opatřen speciálním bezpečnostním nástavcem, který zajistí velmi šetrný mikrorozptyl přírodní mořské vody a tím umožní vstřebávání minerálních látek a mořských iontů. - Mořská voda ve fyziologické koncentraci (přirozená buňkám lidského těla) pro děti od narození do 3 let - Díky speciální trysce je bezpečný i pro nejmenší nosánky - Pro každodenní hygienu nosu a jako prevence rýmy - Pomocník při léčbě rýmy k vyčištění nosu před podáním léčiva - Vhodný k rekonvalescenci nosu po léčbě nebo chirurgickém zákroku - Zajistí klidné kojení a nerušený spánek

Dávkování

Jeden až dva vstřiky do každé nosní dírky, maximálně 2-6 vstřiků denně.

Fakta

STÉRIMAR Baby Nosní hygiena je fyziologický roztok mořské vody, který bsahuje stejnou koncentraci soli jako buňky lidského těla, takže v nose nepálí ani neštípe.

Složení

Mořská voda ve fyziologické koncentraci 31,82ml mořské vody / 100ml čištěné vody, inertní hnací plyn: dusík. Aseptické balení. Bez konzervačních látek.

Příbalový léták