Planthé Meruňkový olej vyživující—50ml

PLANTHÉ Meruňkový olej vyživující je originální farmaceutický přípravek s unikátní kombinací meruňkového oleje a přírodních účinných látek pro regeneraci a zklidnění podrážděné, suché a citlivé pleti.

Cena vč. DPH
239 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3993103 | Zbozi: 18137119

Popis produktu

PLANTHE Meruňkový olej vyživující je originální farmaceutický přípravek s unikátní kombinací meruňkového oleje a přírodních účinných látek pro regeneraci a zklidnění podrážděné, suché a citlivé pleti.

Účinné látky

Meruňkový olej
Extrakt rakytníku
Extrakt rozmarýnu lékařského

Užití

PLANTHE Meruňkový olej vyživující obsahuje unikátní kombinaci meruňkového oleje a extrakty z rozmarýnu lékařského a rakytníku. Toto jedinečné spojení je ideální pro suchou a citlivou pleť. Meruňkový olej hydratuje a obnovuje lipidovou bariéru pleti a antioxidační aktivita rozmarýnového extraktu ji ochrání před vnějšími nepříznivými vlivy.
Extrakt z rakytníku přispívá k regeneraci podrážděné pleti a díky obsahu karotenoidů se skvěle hodí po opalování.
PLANTHÉ Meruňkový olej vaši pokožku zklidní a perfektně vyživí. Jeho lehká vůně navíc dodá pokožce neodolatelnou svěžest.

Dávkování

Dle potřeby.
Naneste kapátkem na dlaň nebo prst a aplikujte na důkladně vyčištěnou pokožku, poté jemně vmasírujte.
Olej je určen pro obličej, oblast dekoltu nebo ruce. Lze použít i na celé tělo, např. po opalování. Je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro suchou a citlivou.
Údaje o firmě www.simply-you.cz

Příbalový léták