Bioderma Sensibio H2O—250 ml

Sensibio H2O - čisticí a odličovací micelární voda na citlivou pleť. Aktivní hygienický čistící přípravek. Dokonale čistí velmi citlivou, tenkou a křehkou kůži a odstraňuje pálivé pocity na kůži. Zmírňuje podráždění a zklidňuje kůži.

Cena vč. DPH
349 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2667740 | Zbozi: 18141737

Popis produktu

Sensibio H20 - čisticí a odličovací micelární voda na citlivou pleť. Aktivní hygienický čistící přípravek. Dokonale čistí velmi citlivou, tenkou a křehkou kůži a odstraňuje pálivé pocity na kůži. Zmírňuje podráždění a zklidňuje kůži.

Užití

Sensibio H20: - dokonale a jemně čistí a navozuje pocit svěžesti - důkladně odstraňuje i voděodolný make-up - nedráždí oči - díky aktivním zklidňujícím složkám nevyvolává nepříjemné pocity podráždění pleti - odstraňuje pálení pokožky, minimalizuje začervenání - chrání hydrolipidický film pokožky - fyziologické pH 5,5 - bez parfemace, konzervačních látek a alkoholu - hypoalergenní.

Dávkování

1-2 krát denně očistěte/odličte obličej včetně očních partií a dekolt vatovým tamponem s touto micelární vodou. Oplachování není nutné, pokožku jemně osušte.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Fakta

Nadměrně citlivá kůže je křehká, často podrážděná a zvýšeně reaguje na zevní vlivy.
Nadměrně citlivá kůže (jak léčená tak neléčená) potřebuje specifickou hygienu a přípravky následné dermatologické péče, které by zvýšily toleranci kůže, působily proti její suchosti a překonaly případné zánětlivé stádium. Pro tyto potřeby byl vyvinut program
Sensibio. Přípravky programu Sensibio slouží jako doplněk dermatologické léčby s cílem podpory cílené dermatologické léčby nebo k samostatnému ošetřování citlivé a reaktivní kůže.

Příbalový léták