Aromatica Měsíčková mast—100 ml

Měsíčková mast je tradiční sádlovou mastí bez parfemace a konzervačních látek. Je vhodná ke každodennímu ošetření pokožky a její regeneraci.

Cena vč. DPH
155 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594009400449 | Zbozi: 18102785

Popis produktu

Měsíčková mast je tradiční sádlovou mastí bez parfemace a konzervačních látek. Je vhodná ke každodennímu ošetření pokožky a její regeneraci.

Účinné látky

Měsíček (Calendula officinalis)
Levandule (Lavandula angustifolia)
Vitamin E

Užití

Bylinná mast s obsahem měsíčku a levandulové silice je vhodná k regeneraci pokožky, promazání pokožky při křečových žilách a změkčení hrubé pokožky.

Dávkování

2 - 3x denně vtírejte formou jemné masáže.
Nevhodné pro děti do 3 let.
Neobsahuje konzervaci, parfémy ani barviva.

Složení

Adeps Suilus, Cera Flava, Calendula Officinalis, Lavandula Angustifolia, Tocopheryl
Acetate.
Údaje o firmě 4
Firma AROMATICA vznikla v roce 1992. Zakladateli společnosti byl Ladislav Šimůnek a
Dr.PhMr. Jan Rukavička, který podle původních receptur svého otce prof. Dr.PhMr. Jana
Rukavičky st. obnovil výrobu bylinných léčebných přípravků. V roce 1997 se firma přestěhovala do větších prostor a přibyly nové výrobní linky. Kvalita výrobků, cenová dostupnost i obliba u zákazníků umožnily firmě vybudovat si pevné postavení na trhu s doplňky stravy a bylinnou kosmetikou.
Spolupráce s vědeckými pracovišti a univerzitami (Farmaceutická fakulta Brno, Lékařská fakulta MU a VUT), ale i vlastní odborné a technologické zázemí dávají firmě možnost produkovat výrobky na vysoké kvalitativní úrovní specializující se především na udržení zdraví a zdravý životní styl, a také na zvyšování odolnosti organizmu a tím i udržení maximální fyzické a duševní pohody člověka.
Na kvalitu výrobků společnosti AROMATICA poukazuje i stále rostoucí poptávka. Velký důraz je proto kladen vedle zdokonalování současných služeb na vývoj nových výrobků.
Mimo to firma nabízí své technologie i odborné znalosti k realizaci externích projektů, stejně jako profesionální obchodní tým, který umožňuje nejen zahraničním firmám prezentovat výrobky na českém, převážně lékárenském trhu.
V prosinci roku 2009 firma vytvořila nové webové stránky, které poskytují zákazníkům maximum informací k jednotlivým výrobkům v produktové sekci, informace o použitých bylinách v sekci herbáře, ale také poradnu, kde mohou zákazníci i odborníci konzultovat své případné dotazy.
Wwww.aromatica.cz

Příbalový léták